Şimdi Ara

windows güncelleştirmeleri yapılamadı sorunu laptop açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki sorunu çoğunuz duymuşsunuzdur sanırım ben ilk defa bu gün karşılaştım

Bir iki saat önce format attım güncelleştirmeleri yüklemek için rest attı laptop daha sonra WİNDOWS GÜNCELLEŞTIRMELERI YAPİLAMADİ DEĞIŞIKLIKLER GERİ ALİNİYOR BILGISAYARINIZI KAPATMAYIN DEDI böyle bi yarım saat durdu yeniden başlattı kendi kendine yine aynı seyi dedi bu döngü kaçtir devam ediyor kapatıp açınca da yine aynı şey oluyor ne yapmam gerekiyor kac saattr laptop kendi kendine çırpınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bendede şuan böyle bir sorun var ne yapmamız lazım? Güvenli modda nasıl çalıştıracağız?
  • Yok mu bilen ya sabahtan beri aynı sorun devam ediyor. Sabah açtım kapattım bir şey yoktu. Öğlen açarken güncelleme yapmaya başladı tam bitti yapılandırılıyor dedi. Sonra yapilandirilamadi dedi degisiklikler geri aliniyor dedi. Ne olacak bunun cozumu

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

http://support.microsoft.com/kb/947821/tr

makalesindeki sisteminize göre olan dosyayı indirip bilgisayarınıza kurup yeniden başlatın. Ardından güncellemeleri tekrar deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduranli

Merhaba;

http://support.microsoft.com/kb/947821/tr

makalesindeki sisteminize göre olan dosyayı indirip bilgisayarınıza kurup yeniden başlatın. Ardından güncellemeleri tekrar deneyin.

Bilgisayar açılmıyor ki hiç.

Şimdi sıfırlanıyor tekrar bilgisayar.bir kaç şey yuklemiştik mecbur silinecek her şey

Edit: Sıfırlandı. C deki her şey silindi. Zaten daha yeni almıştık pcyi fazla bir şey yoktu. Tekrar yükledik artık mecbur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 25 Mayıs 2014; 22:02:24 >

• kardesi ayni sorun bendedevar simdi napacagim bilgisayarda aramadugmesi falan o ne oluyo sadece mavi ekranda windows guncellestirmeleri yapilandirilamadi diyip duruyor acil yardim nasil cozdun

• Ayni sorun bendede var mavi ekranda kaldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.