Şimdi Ara

Windows Phone 8 Telefonlarda Silinen Veriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

WP8 Telefonlarda silinen resim müzik v.b verileri nasıl kurtarabiliriz bir çok Recovery programı denedim disk olarak görmüyor, bir çok wp8 kullanıcı sanırım bu sorunu yaşıyor çözüm bulmuş arkadaşlar bilgilerini paylaşarak yardımcı olabilirse memnun oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ree -- 25 Ağustos 2013; 18:32:07 >

• Sanırım kimse veri kaybı yaşamadı
    benim vakit yok daha çözüm araştırıp bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ree

Sanırım kimse veri kaybı yaşamadı
    benim vakit yok daha çözüm araştırıp bulamadım

Veri kaybı derken ne veri kaybı yaşadınız? NSU ile güncellemede yaşadıysanız geri gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorularınızı ana konuya sorun bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet NSU ile güncelleme yaptım
    telefonumda bulunan her şey gitti güncelleme yaparken hafıza kartı takılı oldugundan emin olun diye soru sordu takılıydı ama yedeklememiş ben de ilk defa yapıyordum format atarak güncellediğini düşünemedim
    müzikler neysede sadece resimlerimi kurtarabilseydim iyi olurdu sky drive de atmamıs aslında benim acemiliğime geldi yedekleme yapmam gerekirdi.
    bazı recovery programları ile veri kurtarılabiliniyor ama telefonu disk olarak görmediği için işe yaramıyor taratma yapamıyorum.
    bakalım bir yolu vardır mutlaka sonuçta dizkin üzerine yazılan bir sey tamamen ucup gitmez ama biz onu nasıl buluruz onun yolunu öğrenmemiz gerekiyor
  • resimlerim silindi
    NSU ile versiyon yükselttim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.