Şimdi Ara

Winfast 6800 LE TDH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kart hakkındaki yorumlarınız acil bekliyorum, 6600 gt mi yoksa bu kartmı karar veremedik. Yada başka bir alternatif fiyat 168.-$ + kdv
    şimdiden teşekkürler

• Tabiki 6800 le

Cıkabilceğin maximum fiyatı verirsen daha rahat tavsiyede bulunabiliriz....
  • Çıkabileceğimiz en yüksek rakkam 150-170 $ civarları.
    başka yorum yokmu?
  • 6800LE 256bit bir kart, modlanma ihtimali de var.Bence 6800LE alıp şansınızı deneyin.
  • @NOREMORSE

teşekkürler arkadaşım

başka yorum bekliyorum acil karar vermemiz gerekiyor. teşekkürler cevap veren herkese
  • quote:

Orjinalden alıntı: NOREMORSE

6800LE 256bit bir kart, modlanma ihtimali de var.Bence 6800LE alıp şansınızı deneyin.

Modlayamazsa peki

Risk işi biraz eğer şansına güveniyorsan 6800LE al ama yok güvenmiyorum dersen 6600GT.. Eğer pipe açarsan 6800LE de 6600GT den daha iyi performans elde edersin ancak açmak şans işi dediğim gibi açamazsan 6600GT den daha düşük performanslı bi kart olur seçim senin.
  • Yokmu başka bu kart hakkında yorum yapacak biri? kullanmış olan biri yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

quote:

Orjinalden alıntı: NOREMORSE

6800LE 256bit bir kart, modlanma ihtimali de var.Bence 6800LE alıp şansınızı deneyin.

Modlayamazsa peki

Risk işi biraz eğer şansına güveniyorsan 6800LE al ama yok güvenmiyorum dersen 6600GT.. Eğer pipe açarsan 6800LE de 6600GT den daha iyi performans elde edersin ancak açmak şans işi dediğim gibi açamazsan 6600GT den daha düşük performanslı bi kart olur seçim senin.

Modlayamazsada o/c ile 6600 gt yi rahatlıkla geçebilir.Ben işhattı açmadanda geçtim 6600 gt yi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.