Şimdi Ara

Wireless bağlanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim şöyle bi sorunum var. Arkadaşlarla beraber kablosuz ağdan kurup oyun oynadıktan sonra wireless'den modeme bağlanamıyorum bunun sebebi sizce ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ? Kablosuz ağı bende kursam arkadaşlarda kursa kablosuz ağdan çıktıktan sonra normal modeme bağlanamıyorum bunun bi çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim. Modeme reset attıktan sonra düzeliyo ama yurtta oldugum için modeme reset atma şansım yok sadece benim bilgisayarımda başıma geliyo bu. Modeme reset atmadan bunun bi çözümünü bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AbeRRaTioN

Arkadaşlar benim şöyle bi sorunum var. Arkadaşlarla beraber kablosuz ağdan ağ kurup oyun oynadıktan sonra wireless'den modeme bağlanamıyorum bunun sebebi sizce ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ? Kablosuz ağı bende kursam arkadaşlarda kursa kablosuz ağdan çıktıktan sonra normal modeme bağlanamıyorum bunun bi çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim. Modeme reset attıktan sonra düzeliyo ama yurtta oldugum için modeme reset atma şansım yok sadece benim bilgisayarımda başıma geliyo bu. Modeme reset atmadan bunun bi çözümünü bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.

Bağlanamıyorum derken ?

Şifreyi Giriyorsun İp alamayız netemi girmiyor ?
  • "Modemin adı" bağlantısı yapılamadı. diye bi hata veriyor
    Örneğin "AIRTIES_AP-302 bağlantısı yapılamadı" diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbeRRaTioN

"Modemin adı" bağlantısı yapılamadı. diye bi hata veriyor
    Örneğin "AIRTIES_AP-302 bağlantısı yapılamadı" diye

Hmm anladım

Laptopdan Wifi kapatıp açınca tekrar aynı hatayı veriyo mu

Sorun gidermeyi çalıştırdığında çözüm sağlıyomu ?
  • evet yapıyo. Kablosuz ağ bağdaştırıcı bölümünden ağı kaldırıp tekrar baglanmaya çalıştıgımda da aynı hatayı veriyo. Sorun giderme yaptıgında da olmuyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.