Şimdi Ara

wireless driver...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • broadcom 802,11n vista 64bit driver lazım heryere baktım nerdeyse 20 tane driver indirdim hiç biri kabul etmiyor.. dell in kendi sitesindekini yüklüyorum gene olmuyor.. yardımlarınızı bekliyorum...

• Üreticinin kendi sitesindeki sürücünün çalışmama ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Dell'in bazı modellerinde farklı model kablosuz ağ ürünleri olabiliyor, doğru model için Dell'in web sitesinden sürücü indirip çalıştırabilmeniz lazım.
  • şimdi kardeşim bu laptop irandan geldi ve linux vardı bende sitesine girdim özelliğine göre dell in 64 bit versiyonları var windows vista ve 7 64 bit driver leri neyse hepsini indirdim bir tek wireless kurulmuyor.. hata veriyor bende win 7 32 bit kurdum gene kablosuzu görmedi

sürücüsünün isminden arttırıyorum gene görmüyor gene görmüyor..

tam modeli broadcom 802.11n wireless adaptör olarak gösteriyor.. everts programı kurdum orda gösteriyorum onuda buldum ,ndirdim gene olmuyor...
  • Notebook'ların üzerinde genelde kablosuz ağ adaptörünü kapatıp açmak için bir switch (düğme) bulunur. Eğer bu yoksa FN tuşuyla birlikte F tuşlarından birine basarak kablosuz ağ adaptörünü devreye sokabilir yada devre dışı bırakabilirsiniz. Bu switch ile ilgili bir kontrol yaptınız mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.