Şimdi Ara

wireless modem acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kablosuz wireless modemin airties rt 205 i cd den yüklüyorum ileri diyorum daha sonra kullanıcı bilgileri ve şifrenin gelmesi gerekiyor ekrana kullanma klavuzu öyle diyor ama o gelmiyor onu yerine ağınızdaki airties ürünleri aranıyor diyor ve en sonunda adaptörleri kontrol ediliyor diyo statik ip proksy tanım ekranı çıkıyor hepsine tik koymuş ve en altta sisteminizde kablolu yada kablosuz ağ bulunamadı diyor ne yapmam lazım

• internet explorer adres çubuğuna 192.168.2.1 yada 192.168.1.1 yaz enter bakalım airties sayfası açılacak mı ?açılırsa giriş yap daha sonra adsl sekmesinde (solda) ayarını yapabilirsin
  • eger modemde bi sorun yoksa modemle baglantinda bi sorun var. ethernet kartini kontrol et duzgun kurulmusmu bi surucu problemi varmi. sonra network kablonu. kabloyu taktiginda takildigi yerde isik yaniyormu. yanmiyorsa bi baglanti yok demektir
  • başlat çalıştır cmd yaz command console açılacak
    ipconfig yaz ve aldığın ip ve gateway ip yi gör.gateway ip yi explorer adres çubuğuna yaz...biraz bekle proxy algılamak istio bazen...30 saniye içinde falan modem anasayfası gelecektir...ilk girişte şifre yok.tamam a bas ve gir.

Bu arada Kullandığın modemin default ip si 192.168.2.1 habern olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.