Şimdi Ara

Wordpress Hakkında Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendi ilçeme ait bir web sitem var web sitemi yeniledim ve wordpress kurdum. Daha önce asp hazır portallarla çalıştığım için anlayamadığım bir kaç husus var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevineceğim...

1. Bir sayfa yapmak istiyorum ve bu sayfayı kategoriler bölümünde göstermek istiyorum. Örneğim ilçe hakkında genel bilgi sayfası yapıp bunu kategorilerde ana kategori olarak göstermek istiyorum...

2. Kategori sıralamasını wordpress'in alfabetik sırasına göre değilde, kendi istediğim haliyle kullanmak istiyorum...

3. Siteye eklentilerden iletişim formu yükledim. Bunu iletişim sayfası yapıp yine aynı şekilde kategorilerde göstermek istiyorum...

Bu söylediğim hususlarda bilgisi olan arkadaş yardım ederse çok sevineceğim...

• Wordpress'in Menü özelliği var. siteadi.com/wp-admin/nav-menus.php dan ulaşabilirsin. Menü ismi oluşturup soldan kategori, sayfa, özel link koyabilirsin. Tema konumlarından da menü çubuğunun nerede bulunacağını ayarlarsın. Main menu, footer, top menu gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.