Şimdi Ara

wordpress ile ilgili bir sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıda bir wordpress teması görüyorsunuz. bu temayı kontrol panelinden ayarlamaya çalışıyorum. Aşağıdaki tema themeforestteki örneğidir.
    Şimdi adamlar orada gördüğünüz resimde ana sayfada 4 tane yan yana kare şeklinde birşey eklemiş. Ben kontrol panelinden baktığımda bileşenler kısmında temada olan aşağıdaki resimdeki gibi birçok şeyi göremiyorum.
    Temada olan bu tarz özellikler kontrol panlinde bileşenler kısmında yok. tema özelliklerindede yok. ne yapmalıyım. Acaba benmi yanlış yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mngtolga -- 23 Eylül 2015; 10:44:08 >

• Wordpress > görünüm > theme options gibi bir bölümde veya Wordpress > görünüm > özelleştir bölümünde olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar başka bilgisi olan var mı
  • 1. Söylediğiniz gibi bileşenler kısmında olabilir
    2. Yeni sayfa oluşturma ekranında (varsa) (tema destekliyorsa) sayfa şablonu seçilebilir, yani her sayfa için farklı şablon kullanılabilir. O gördükleriniz de o özel sayfanın şablonu olabilir.
    3. Örnek veri olmadığı için o bölümleri boş görüyor olabilirsiniz, tema ile birlikte gelen xml dosyası ve örnek veri varsa onları içeri aktarın.
    4. Bazı temaların wordpress tema ayarlarına ilaveten kendine has, fazladan ayarlar sayfası da olabiliyor. Menüyü iyice kontrol edin.

Temanın dökümanını okuyun, muhtemelen orada yazıyordur o bölümlerin nasıl kullanıldığı.

Not: Başlığı da bir zahmet "Wordpress temasında kullanılmayan alanlar" gibi bir şeyle değiştiriseniz yazdıklarımız başkalarının da işine yarayabilir.

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voenetto -- 27 Ekim 2015; 10:05:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.