Şimdi Ara

World of Warcraft 1.6.0 SERVER ...!!!!!! WT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +Evet Arkaslar oyunu düşmeden hata almadan ve herzaman son sürümünde oynamak istiyorsanız
    http://www.worldofturk.com adresine üye olup heesap actırmanız yeterli Private serverlarda yasanan sorunlardan bıkan
    arkaslar icin çok kaliteli bir deneyim olucagına emin olabilirsiniz çok yakın bir zaman içindede orjinal server fonksiyonlarına tamamen kavusmus en dusuk pingle oynayabileceginzi bir ortam olucak şimdiden hoşgeldiniz diyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladden -- 16 Temmuz 2005, 1:55:40 >

• Ya bu serverda oynamayı çok istiyorum ama hiç member olunamıyor ki... Validating oluyorum bekliyorum member olmayı 1 gün sonra siliniyor hesabım =( Nasıl bir çözüm var bu işe ='(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impalor

Ya bu serverda oynamayı çok istiyorum ama hiç member olunamıyor ki... Validating oluyorum bekliyorum member olmayı 1 gün sonra siliniyor hesabım =( Nasıl bir çözüm var bu işe ='(
    bu nıckle sımdı uye ol kullandıgın maıl adresı ver onaylıytcam uyelıgını
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladden

bu nıckle sımdı uye ol kullandıgın maıl adresı ver onaylıytcam uyelıgını

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü =)
  • quote:

Çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü =)

Alıntıları Göster
    Ben world of turk e üyeyim.Acc için Pm atmaya çal1s1yorum. Bu özellii kullanmaya yetkiniz yok diyor.Acc alam1yorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth_Maul

Ben world of turk e üyeyim.Acc için Pm atmaya çal1s1yorum. Bu özellii kullanmaya yetkiniz yok diyor.Acc alam1yorum.

Alıntıları Göster
    daha uyelıgın onaylanmamıstır valıdate durumda oldugun ıcın yollayamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: snx

daha uyelıgın onaylanmamıstır valıdate durumda oldugun ıcın yollayamazsın

Alıntıları Göster
    arkadaşlar world of worcraft accountları ücretsizmi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkarabulut4

arkadaşlar world of worcraft accountları ücretsizmi???

Alıntıları Göster
    selam Lacrimas nickiyle uye oldum ilgilenirsen sevinirim

bi de oyun icin ne gerekli Wow cdleri tabiki
    offical patchleride indirmek gerekiomu sizin server a girebilmek icin
    bi yardimci olursan cok sevinirim

sevgiler saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcrich

selam Lacrimas nickiyle uye oldum ilgilenirsen sevinirim

bi de oyun icin ne gerekli Wow cdleri tabiki
    offical patchleride indirmek gerekiomu sizin server a girebilmek icin
    bi yardimci olursan cok sevinirim

sevgiler saygilar

Alıntıları Göster
    arkadaslar bana yardım wow kurdum da ücretsiz nasıl oynıcam nasıl uptade calistiricam bunun hakkında bilgi veren bi site yok mu kurulumunu falan anlatan... ingilizce bi kaynak varsa oda olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Simbiyot

arkadaslar bana yardım wow kurdum da ücretsiz nasıl oynıcam nasıl uptade calistiricam bunun hakkında bilgi veren bi site yok mu kurulumunu falan anlatan... ingilizce bi kaynak varsa oda olur

Alıntıları Göster
    Wow kurduktan sonra oyuna direk gireceksin, sonra bir kullanıcı adı ve şifre uydurarak kafadan, oyuna gireceksin, aslında girmeyecek sadece update'ini yapacak. Sen bu update i 1.5.1 e kadar yap.
    Sonrahttp://www.worldofturk.com dan bir account alıver. 1 gün içinde açılıyor ve oyuna girebiliyorsun. Bu sitede aynı zamanda nasıl worldofturk sunucusunda oynayabileceğin de anlatılıyor (kısa ve kolay). Bu kadar =)

• quote:

Wow kurduktan sonra oyuna direk gireceksin, sonra bir kullanıcı adı ve şifre uydurarak kafadan, oyuna gireceksin, aslında girmeyecek sadece update'ini yapacak. Sen bu update i 1.5.1 e kadar yap.
    Sonrahttp://www.worldofturk.com dan bir account alıver. 1 gün içinde açılıyor ve oyuna girebiliyorsun. Bu sitede aynı zamanda nasıl worldofturk sunucusunda oynayabileceğin de anlatılıyor (kısa ve kolay). Bu kadar =)

Alıntıları Göster
    @gladden sitteye üye oldum active ettitek için gelen mail deki link e tıklatınca forum yöneticisinin onaylayana kadar bu işlemi gerçeklerştiremeyeceğini yazıyo, pm falan atamıyorum yetkili değilsiniz diyor, WoW oynamak için bi yardım edrmisin gerçi pm de attım ama

• quote:

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

@gladden sitteye üye oldum active ettitek için gelen mail deki link e tıklatınca forum yöneticisinin onaylayana kadar bu işlemi gerçeklerştiremeyeceğini yazıyo, pm falan atamıyorum yetkili değilsiniz diyor, WoW oynamak için bi yardım edrmisin gerçi pm de attım ama

Alıntıları Göster
    Suan Server yazılımı guncellıyoruz aksam yada yarın ACC basvuruları acılır

• quote:

Orijinalden alıntı: snx

Suan Server yazılımı guncellıyoruz aksam yada yarın ACC basvuruları acılır

Alıntıları Göster
    Peki oyunun orjinal olması şartmı, kopyalarla server ınıza bağlanabilirmiyiz
  • beyler worl of turke üyeyim fakat nikimi girdigimde, sitede sürekli hata raporu veriyo ve validateing durumunda gösteriyo beni ayrıca wow oynayabilmem için set realmlist bölümüne ne yazmam gerekiyo ? yardımcı olursanız cok sevinirim sitedeki nikim( melly)
    tesekkürler amac turklerle oynamak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melly -- 12 Temmuz 2005, 13:13:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melly

beyler worl of turke üyeyim fakat nikimi girdigimde, sitede sürekli hata raporu veriyo ve validateing durumunda gösteriyo beni ayrıca wow oynayabilmem için set realmlist bölümüne ne yazmam gerekiyo ? yardımcı olursanız cok sevinirim sitedeki nikim( melly)
    tesekkürler amac turklerle oynamak...
    orjınal kopya dıye bısey yok wowda clıent versıonu enUs enGb seklınde degısıyor hepsı bu WOT hepsıyle calısır durumda

• quote:

orjınal kopya dıye bısey yok wowda clıent versıonu enUs enGb seklınde degısıyor hepsı bu WOT hepsıyle calısır durumda

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_3226036/mpage_1/key_//tm.htm#3399799 cevabımı verdim

ayrıca wot turkiyede edit yapmış - yapan , ve yapmaya devam eden tek server ...
    1-2 adam gibi gm i vardı onlar da istifa etti ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Macros

http://forum.donanimhaber.com/m_3226036/mpage_1/key_//tm.htm#3399799 cevabımı verdim

Alıntıları Göster
    @gladden üyeliğim hala onaylanmamış siteye giriş yapamıyorum kullanıcı adım bu ALIENWARE

• quote:

Orijinalden alıntı: Macros

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Macros

bu ezikte WOT a gırmek ıcın can atıp gıremeyen tek kısı :)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Macros

bu ezikte WOT a gırmek ıcın can atıp gıremeyen tek kısı :)

Alıntıları Göster
    gladden elerine saglık accountum geldi ama bir türlü beceremedim key almayı bi yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mimar50 -- 13 Temmuz 2005, 0:20:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mimar50

gladden elerine saglık accountum geldi ama bir türlü beceremedim key almayı bi yardım

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    foruma yeni uye oldum yazdiklarinizi okudum. World of turk te oynamak istiyorum. Ayrica benimle birlikte bir arkadaşım daha var. Oyunu aldım(orjinal değil elbette). Yükledim fakat açılışta 1.5.1 yaması yerine 1.6.0 yamasını yuklemeye başlıyor. Sanırım dün itibariyle bu yamayı çıkarttı blizzard. 1.5.1 yamasını nerde bulabilirim? Dün nette epey aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca, dün Worldofturk e aynı nickle üye oldum ama mailime hala bilgi gelmedi. Bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.