Şimdi Ara

World of Warcraft ve 7850

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

i5 2500k
    8gb Corsair Vengeance 1600mhz ram
    7850MSI Twin FRozr3
    Asrock extreme4

Ama World of Warcraft oynarken 35-40fpsin üzerine çıkamıyorum...(1920x1080p Ultra ayarlar)

Pandaria Contenti ile bölgeler baya bi kasıntı hale gelmiş diye mi oluyor acaba ?
    Yoksa benim sistemimde bir problem mi var ?

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim...Teşekkürler.

• Sistemin wow için gayet üst düzey. Ultradan bir düşüğe al. Bende 4600 Serisi kart ile Fairde gayet iyi bi grafikde yaklaşık 60FPS ile oynuyorum. Bi SSD ve sistem güncellemesi ile sorunun çözülebilir. Ayrıca sorun genelde townlarda olur. onun için yapılacak çokda bişey yok malesef.
  • Driver yada yazılım problemidir.
  • WOW 'un GPU OC ye tepkisi çok yüksek söylemeden geçemedim. Bende de 470gtx ve 660gtx ti var ve her ikisinde de OC yaptığımda FPS gerçekten farkediyor.

Öte yandan bende WoW için sorunun her zaman yazılımda olduğunu düşünüyorum.
  • WOW GPU konusunda verimsiz bir oyun. ilk çıktığından beri oynarım. İşlemciyede çok bağlı bir oyun. GPU'yada bağlı bir oyun ama sistem WOW için gayet iyi. Yukarıdaki arkadaşın yazdığıda doğru OC'ye çok güzel tepki veriyor oyun.

Benim gözlermlerin en büyük darbeyi View Distance yapıyor FPS ölçümünde. Kalabalık yerlerde kasabilir normal yapacak birşey yok. Birde şu büyülerin efektleri var onu da kısabilirsiniz. Arada benim sistemde 60 ın altına indiği oluyor geçici olarak, bunları kıstığımda hiçbir zaman inmiyor.

Normalde ayarlar en yüksek seviyede oynuyorum, oyun sıkıntılı yapacak birşey yok.
  • Bugün en düşük ayarlara aldım fps 30 du ... en yüksek ayarlara aldım fps yine 30...25-30 arası çakılı kaldı oraya... ne yapsam oynamıyor.
  • Oyun high end sistemlerde sorunlu şu an için wow eu forumlarında bu sorundan şikayetçi çok insan var sizin sistemle alakalı bişey değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.