Şimdi Ara

www.kimkorkarkaranliktan.com OYUN/HEDİYE Osram Nightbreaker

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce siteyi görmüştüm, ama inceleme şansım olmamaıştı şimdi oyun ile beraber hediye vermeye de başlamışlar bende kısaca izlenimlerimi

Site Osram Nightbreaker dışında diğer oto ürünlerini de tanıtıyor özelliklerini falan..
    Hangi araca hangi ampul uyar rahatlıkla bulunabiliyor.
    Oyun bence bomba olmuş, eğlenceli hızlı, vireajlarda da işaret olsaydı iyi olurdu dağa taşa çıkmazdık..
    En güzel yanı silah seçer gibi oyun başında ampulunu seciyorsun, o ampul ile oynuyorsun değişik olmuş.
    Şu an hediye olayına girilmiş, İlk 50'ye girene bir çift Osram Nightbreaker hediye ediliyor..
    OTO-Foto bölümüne fotograf faşan yukleniyor cok bişi yuklenmemiş ama kullanıcısı arttıkca orası şenlenir herhalde iyi düşünmüşler.
    Birde en güzel olay Satın Al bölümünde şehre göre yetkili satıcılara ulaşabiliyorsun, nerden bulucam nerden alıcam derdi bitmiş.GErçi daha her şeir yok ama baya bişiler koyulmuş.

İSmi gibi kendi de ilginç bir site olmuş, bir Osram kullanıcıs olarak internetteki eksikliklerini doldurmalarına sevindiğimi söyleyebilirim..

www.kimkorkarkaranliktan.com

• site güzelmiş
  • Bu ampulleri kullananlar görüşlerini yazarsa daha da iyi olur.
  • En iyi zamanı yaptım
  • 3 Aydır falan kullanıyorum sirkeciden aldım, çok memnunum bu sene cok kış yaptı istanbul tam kış ampulu bence yagmurda zifiri karnalıkta sisde falan çok rahat ettim, görüşmesafesi ve güzel bir beyazımsı görünüm isteyenler için çok iyi bir ampul, ama mavimsi ampul düşünenler almasın öle mavimsi falan yanmıyor, xenon gibi. Gerçi mavimsi yananlarda yolu göstermiyor o işin çözümü sadece xenon..Ben o kadar para bayılmam diyen için bu ürün iyi ben çiftini 35'e almıştım H7.
  • Bu hediye olayı ne zamana kadar sürecek bilgisi olan var mı beklesek mi?
    yoksa alsak mı?,sitede kayıtlı büssürü bayi buldum Anadolu yakasında
  • SÜPER ZAMAN YAPTIM LİSTEDE YAZMIYOR BİDE EKLEDİK DİYOR NEAYAK
  • oyunu açamadık
  • Bende açılıyodu ama işyerindeki bilgisayarda açılmadı ekran kartı mı istiyo len bu oyun Geforce falan:)Directx de yukleyelim oldu olacak.
    Mozilla'yla acılıyomus her türlü galiba bende kurulu değil denemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.