Şimdi Ara

X-Box mı X-Box360 mı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cinsiyet ayrımcılığına HAYIR!! Onlar da insan yaf
  • ya hocam bana ne ya, ben ana karakterimin şu şekilde olmasını istemem
    Burun estetik kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterchief
    ben ana karakterimin şu şekilde olmasını istemem

Eee Role Playing! Ne rol verirlerse yapacaksın elin mahkum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saluki -- 4 Aralık 2005, 1:15:28 >
  • XBOX 360 Tavsiye Ederim !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokristal -- 4 Aralık 2005, 22:48:01 >
  • bende bir xbox alacağım galiba

yanlız benim bir sorum var.. bu xbox benim LCD monitore olurmu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

bende bir xbox alacağım galiba

vga kablosu alırsan olur...
  • Aslında ben de monitöre bağlamak istiyorum ama bugün Ankara da bildiğim en büyük konsolcuya sordum, Türkiye de bulmak çok zor dedi. Başka bir arkadaşta fiyatı 90$ civarında olması lzm dedi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ereneren

quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

bende bir xbox alacağım galiba

vga kablosu alırsan olur...

nekadar bunun kablosu ? birde görüntü kalitesi çok iyi olurmu malum LCD ekran ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yalorin ile Domelya

halo yu oyundan sayan bi kimseyle daha ne konuşabilirim ki ben

ninja gaiden süper oyundur lafımız yokta ben xbox oyunları ile bi kıyaslama yapmamışımki sana ne oluyor

forum zıvanadan çıkmış acayip tipler türemiş yahu

halo'yu oyundan sayanmı......
    arkadaşım sen bu forumlara artık hiç takılma istersen...
    saçmalığın bu kadarı da olmaz .
    dünyanın en çok satan oyunlarından birini oyundan saymamamak da nedir ya
    halo bi fenomen' dir

gidin siz killzonu'nuzu oynayım kardeşim sizlere fazla gelir halo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chris -- 4 Aralık 2005, 17:10:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: bmadran

Aslında ben de monitöre bağlamak istiyorum ama bugün Ankara da bildiğim en büyük konsolcuya sordum, Türkiye de bulmak çok zor dedi. Başka bir arkadaşta fiyatı 90$ civarında olması lzm dedi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim...

endem elektronik'i ara bi sor onlarda bulabilirsin. sanırım kargo ile de heryere gönderiyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: chris
    halo'yu oyundan sayanmı......
    arkadaşım sen bu forumlara artık hiç takılma istersen...
    saçmalığın bu kadarı da olmaz ya.
    dünyanın en çok satan oyunlarından birini oyundan saymamamak da nedir ya
    halo bi fenomen' dir ya

gidin siz killzonu'nuzu oynayım kardeşim sizlere fazla gelir halo

Zamanında Killzone çıkmadan önce yine SCEA sahane propaganda ve videolar ile felaket gaz vermişti bu PS Fanboylara...Killzone2 dede durum aynı biliyorsun..
    Neyse "HALO killer geliyor, HALO bitecek, Killzone rulazz" cart curt modunda takılıyorlardı...
    HALO yu en büyük rakip görüyorlardı..

Sonra Killzone bir çıktı, bomm !!, balonun kralı..Beş para etmez bir oyun..Şimdide "HALO yu oyundan saymaz" olmuş bir zamanların "HALO killer geliyor" diye bayram edenleri ,Patlak lastiğide oyundan sayar olmuşlar

• ben fps tarzındaki hiç bir oyunu sevmem ama halo yu öyle bi metettilerki alayım bakayım dedim yemin ediyorumsize en fazla 15 - 20 dk dayanabildim ne apral düşman karakterlerdi onlar öyle bana uzak Allah a yakın olsun
  • Kısaca X-Box360 .............. Gerisi Boş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ereneren

ben fps tarzındaki hiç bir oyunu sevmem ama halo yu öyle bi metettilerki alayım bakayım dedim yemin ediyorumsize en fazla 15 - 20 dk dayanabildim ne apral düşman karakterlerdi onlar öyle bana uzak Allah a yakın olsun

eğer fps sevmiyosan halo da senin fikrini değiştiremez mesela bende futbol oyunlarını hiç sevmem o yüzden de diyebilirim ki WE serisi benim için dünyanın en sıkıcı oyunlarıdır ama bu tamamen sübjektif bi bakış açısı olur çünkü kendi türünde en başarılı oyunlardır WE'ler

karakterler sana aptal görünmüş olabilir buna bi yorum yapamam ama AI' ı en iyi oyunlardan biridir halo buna bişi diyebileceğini sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.