Şimdi Ara

X-Box mı X-Box360 mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kafaya koydum birini alacağım ama arada kaldım arada kalma nedenim

Aslında oyundan çok 200GB lık HDD min ve DVD lerimin içine attığım Divxlerimi kliplerimi televizyonda izlemek istemem tabi oyunda oynamak istiyorum ama çok inanılmaz güzel görüntüler falan olmasına gerek yok ve ayrıca oyunlar sorunsuz çalışmalı ($$$ yönünden tabi)

Şimdi Ben X-BOX alsam Bunları rahatlıkla yapabilirmiyim 3.5" HDD bağlıyıp DVD lerimin içine attığım Divxlerimi sorunsuz okuta bilirmiyim Hatta yüksek çözünürlüklü televizyonda oyun ve kaliteli video isleyebilirmiyim

Yoksa X-BOX360 zaten bu dediklerin kat ve kat fazlası var beklemi dersiniz benim için 3.5" hdd bağlamak ve dvd lerin içindeki divxleri okumak çok önemli

• BEKLE YANİSİNİ AL YANİ X BOX 360

KESİN EXTRA BİR ÖZELLİK VARDIR ....EMİN OL....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanalid

BEKLE YANİSİNİ AL YANİ X BOX 360

KESİN EXTRA BİR ÖZELLİK VARDIR ....EMİN OL....
    vardırda chipsiz olurmu asıl önemli olan da bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogi

vardırda chipsiz olurmu asıl önemli olan da bu

Alıntıları Göster
    chip mutlaka çıkacaktır sen merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanalid

chip mutlaka çıkacaktır sen merak etme

Alıntıları Göster
    buda +1 yıl demek zaten
  • quote:

buda +1 yıl demek zaten

Alıntıları Göster
    ogi : xbox çok güzel bir cihaz.. aldıktan sonra divx ve oyun oynamaktan evden çıkamaz olduk.. vestel divx player vardı sattım gitti.. Fiyatı iyice düşmüşken xbox alınıp tv'nin altına multimedya merkezi olarak konur.

1 yıl sonra da 360'a geçilir makul bir fiyattan
  • quote:

Orijinalden alıntı: blumx

ogi : xbox çok güzel bir cihaz.. aldıktan sonra divx ve oyun oynamaktan evden çıkamaz olduk.. vestel divx player vardı sattım gitti.. Fiyatı iyice düşmüşken xbox alınıp tv'nin altına multimedya merkezi olarak konur.

1 yıl sonra da 360'a geçilir makul bir fiyattan

Alıntıları Göster
    Sen bence play statıon 3 bekle kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cylone

Sen bence play statıon 3 bekle kardeşim.

Alıntıları Göster
    Şimdi Kalkıp XBOX 360 Alsan Chipsiz istediklerini yapamayacaksın Chipin çıkması 10-15 Ay Arası , Öyleyse bunu şimdi almak Saçmalık. PS3 Almalısın diyor bazı arkadaşlar ama daha aletin çıkmasına 6 ay var ve bu aletin divx için extra bir aparat ( Chip ) istemeyeceğini bilemezsin cjip istese onada beklersin 1 yıl bu seçenekte çok saçma. Gelelim Son seçenek XBOX Şu an en mantıklısı bu Fiyat-Yaptığı İş oranına göre Bence XBOX chipli bir XBOX sana yeterde artar film olarakta oyun görüntüsündeki kalite olarakta . XBOX360 ve PS3 muhteşem grafikler sunuyor ama evinde 2500-5000 dolarlık bir televizyonun varsa .

• quote:

Orijinalden alıntı: djsabay

Şimdi Kalkıp XBOX 360 Alsan Chipsiz istediklerini yapamayacaksın Chipin çıkması 10-15 Ay Arası , Öyleyse bunu şimdi almak Saçmalık. PS3 Almalısın diyor bazı arkadaşlar ama daha aletin çıkmasına 6 ay var ve bu aletin divx için extra bir aparat ( Chip ) istemeyeceğini bilemezsin cjip istese onada beklersin 1 yıl bu seçenekte çok saçma. Gelelim Son seçenek XBOX Şu an en mantıklısı bu Fiyat-Yaptığı İş oranına göre Bence XBOX chipli bir XBOX sana yeterde artar film olarakta oyun görüntüsündeki kalite olarakta . XBOX360 ve PS3 muhteşem grafikler sunuyor ama evinde 2500-5000 dolarlık bir televizyonun varsa .

Alıntıları Göster
    bence illahi ikisinden birini alcam dersen 360 derim ki ileri yazılımları destekler ancak bana sorarsan biraz daha bekle ps3 e bak sonra kafanı taşlara vurma derim sony çok saglam bi bomba patlatcak araştır gercegi bulursun olaya chip yönünden bakarsan playstation çıksın hemen yyaparlar makina piyasa çünkü bekleyni çok var ama yinede sen bilirsin ...

• quote:

Orijinalden alıntı: turans

bence illahi ikisinden birini alcam dersen 360 derim ki ileri yazılımları destekler ancak bana sorarsan biraz daha bekle ps3 e bak sonra kafanı taşlara vurma derim sony çok saglam bi bomba patlatcak araştır gercegi bulursun olaya chip yönünden bakarsan playstation çıksın hemen yyaparlar makina piyasa çünkü bekleyni çok var ama yinede sen bilirsin ...

Alıntıları Göster
    şuanki kararım xbox360 çıksın divx i normal desteklerse hemen kaparım yok desteklemezse düşecek olan fiyattan istifade chipli xbox alırımsanırım en mantıklısıda bu benim için

• quote:

şuanki kararım xbox360 çıksın divx i normal desteklerse hemen kaparım yok desteklemezse düşecek olan fiyattan istifade chipli xbox alırımsanırım en mantıklısıda bu benim için

Alıntıları Göster
    XBoxPlay Station2
  • quote:

Orijinalden alıntı: GusFraba

XBoxPlay Station2

Alıntıları Göster
    XBOX360PlayStation3

Play Station3

• quote:

Orijinalden alıntı: GusFraba

XBOX360PlayStation3

Play Station3

Alıntıları Göster
    arkadaşım xbox 360 da 3.5 luk hdd ni kullanamıyacaksın nedeni,xbox 360 2.5 luk sata hdd ile gelicek (buda sadece premium packlerle gelecek)

alıcaksan şu an için dediklerini yapmak için xbox almalısın.

ayrıca xbox360 usa da yaklaşık olarak 15 gün önce satışa sunuldu ve ps3 çıkana kadar oldukça fazla satacak (benimkide yakında geliyor sipariş verdim ) bu bu ikilemde ps3 ün xbox360 ile başedebilmesi zorken iyice zorlaşacak (çünkü sadece kağıt üzerinde yazılanlar önemli değil işin tekniğine inildiği zaman herşey ortada mesela
    xbox360 da ati gpu su 48 pipe gibi inanılmaz bir rakam ve ps3 te kullanılan nvidia gpu su sadece bunun yarısı yani 24 pipe daha bunun gibi birçok detay var ve özellikle işlemcilerde !!! cell işlemci tamamen hava cıva olcak yani bir yanda 3.2ghz lik 3 çekirdek bu xbox360 diğer yanda 3.2ghz lik tek çekirdek ama yanında yardımcı üniteler cell hücreleri aynı ps2 deki işlemciye eş zamanlı yardımda bulunan vector üniteler gibi yani buda ps3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LunarGuardian -- 3 Aralık 2005, 22:11:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LunarGuardian

arkadaşım xbox 360 da 3.5 luk hdd ni kullanamıyacaksın nedeni,xbox 360 2.5 luk sata hdd ile gelicek (buda sadece premium packlerle gelecek)

alıcaksan şu an için dediklerini yapmak için xbox almalısın.

ayrıca xbox360 usa da yaklaşık olarak 15 gün önce satışa sunuldu ve ps3 çıkana kadar oldukça fazla satacak (benimkide yakında geliyor sipariş verdim ) bu bu ikilemde ps3 ün xbox360 ile başedebilmesi zorken iyice zorlaşacak (çünkü sadece kağıt üzerinde yazılanlar önemli değil işin tekniğine inildiği zaman herşey ortada mesela
    xbox360 da ati gpu su 48 pipe gibi inanılmaz bir rakam ve ps3 te kullanılan nvidia gpu su sadece bunun yarısı yani 24 pipe daha bunun gibi birçok detay var ve özellikle işlemcilerde !!! cell işlemci tamamen hava cıva olcak yani bir yanda 3.2ghz lik 3 çekirdek bu xbox360 diğer yanda 3.2ghz lik tek çekirdek ama yanında yardımcı üniteler cell hücreleri aynı ps2 deki işlemciye eş zamanlı yardımda bulunan vector üniteler gibi yani buda ps3)

Alıntıları Göster
    xbox ne kadar???

• quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

xbox ne kadar???

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

xbox ne kadar???

290 dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

xbox ne kadar???

Alıntıları Göster
    1. x box 360 türkiyede kesinlikle satılmayacak(microsoft yetkilisinin açıklaması korsan yüzünden) çok daha fazla ödeyerek dışarıdan getirilebilir o ayrı

2.x box 360 ciddi dvd okuma ve ısı sorunları var(mış)

3.xbox 360 çıktı ve nasıl bir şey olduğu belli teknik özellik bakımından ama p s3 daha çıkmadı ve her şey her an değişebilir (sony computer cihaz piyasaya çıkana kadar verilen teknik özelliklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar ) gibi bişey var bilirsiniz

bence ps 3 çok sağlam geliyor ve konsol dünyasındaki asıl devrimi ps 3 yapacak

• quote:

Orijinalden alıntı: THUNDERBIRD

1. x box 360 türkiyede kesinlikle satılmayacak(microsoft yetkilisinin açıklaması korsan yüzünden) çok daha fazla ödeyerek dışarıdan getirilebilir o ayrı

2.x box 360 ciddi dvd okuma ve ısı sorunları var(mış)

3.xbox 360 çıktı ve nasıl bir şey olduğu belli teknik özellik bakımından ama p s3 daha çıkmadı ve her şey her an değişebilir (sony computer cihaz piyasaya çıkana kadar verilen teknik özelliklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar ) gibi bişey var bilirsiniz

bence ps 3 çok sağlam geliyor ve konsol dünyasındaki asıl devrimi ps 3 yapacak

Alıntıları Göster
    Bende uzun uzun düşündüm; şu anda yurtdışında olsak 2-3 oyunu, ekstra padi, Live Gold falan tam bir sistem 1000YTL ye mal olacak. Türkiye ye ise kargo+gümrük+ karla 1500YTL ye gelir (ki şu anda çıplak konsol 900YTL civarında). Her yeni oyun 50$civarında olacak. divx, ek harddisk gibi özellikler en az 6-7 ay olmayacak..

O yüzden şimdi 30-40 oyunu, ekstra padi ile 320YTL civarına 2.el bir xbox almaya karar verdim. Daha sonra fiyatlar Türkiye içinde daha makul seviyeye gelince onu satıp X360 alırım diye düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: saluki

Bende uzun uzun düşündüm; şu anda yurtdışında olsak 2-3 oyunu, ekstra padi, Live Gold falan tam bir sistem 1000YTL ye mal olacak. Türkiye ye ise kargo+gümrük+ karla 1500YTL ye gelir (ki şu anda çıplak konsol 900YTL civarında). Her yeni oyun 50$civarında olacak. divx, ek harddisk gibi özellikler en az 6-7 ay olmayacak..

O yüzden şimdi 30-40 oyunu, ekstra padi ile 320YTL civarına 2.el bir xbox almaya karar verdim. Daha sonra fiyatlar Türkiye içinde daha makul seviyeye gelince onu satıp X360 alırım diye düşünüyorum...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bmadran

doğru karar vermişsin kardeşim...x360 ve ps3 daha 1 sene alınmaz ..bende alıcaktım vazgeçtim...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

yapma bana pek iyi bi karar gibi gelmedi. 3 ay bekle, millet deli gibi 360 getirtmeye başlıcaktır o zamana kalmaz zaten chip sorunları halledilir ve ortalık kopya oyun kaynamaya başlar . şu an çok pahalı çünkü adamlar usa'da mal yetiştiremiyolar yeni gelicek parti için bile önsipariş almıyolar. arkadaşım 20 gün sonra geliyo ama konsolu bulamıyo ki cocuk getirsin. yani o derece satılıyo alet. piyasa biraz doydugunda herşey normale dönecektir. xbox alıp parana yazık etme 360 gelmeye başladıktan sonra xbox'ı satamazsın inan.... makine elinde kalır

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

bende bir konsol almayı düşünüyorumda karar veremedim xbox mı pS2 mi diye. devil my cry , god of wars falan var onları oynamak istiyorumda
    sen neden xbox almak istiyorsun.? bildiğim kadarıyla PS2 oyun kalitesi olarak çok daha iyi xbox tan neden PS 2 değilde xbox almak istiyorsun?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.