Şimdi Ara

X800 XT 130 YTL alayım mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 256MB GDDR3 ATI X800 XT 256 BIT düştü bir tane. Yeni ve 130 YTL. Nasıl bu fiyat bu kart için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇağdaşSavar -- 21 Ocak 2007; 10:25:33 >

• ehh işte ii sayılır. karar senin!
  • Hocam şimdi baktımda internete bu kartın fiyatı çok uçuk görünüyor. Bende mi yanlışlık var anlamadım bu işi. Sen şimdi eh işte diyince allak bullak oldum
  • nereden dustu sorması ayıp.bırde pcı ex mı yoksa agp mı
  • PCI Express hocam. Bir arkadaş çinden geldi almış bir kaç tane satıp duruyor bana da teklif etti. Ayrıca nasıl bir karttır bu. O fiyata veya birazcık daha verip alacağım daha iyi bir kart falan varmı acep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇağdaşSavar -- 21 Ocak 2007; 10:58:48 >
  • Bence çok uygun fiyat; kart gayet yeterli.. Kaçırma derim...
  • Çok sağol içimi rahatlattın:) Birde merak etiğim bunun eşdeğeri Nvidia modeli hangisi oluyor biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇağdaşSavar -- 21 Ocak 2007; 11:06:24 >
  • 6800gt
  • Kaçırma o fiyata o kartı kardeşşş.
  • Gaptım bir dene
  • fiyat çok iyi ama zaten yakın zamanda düşecek fiyatlar ama fiyat bir sorun yoksa gerçekten çok iyi
  • arkadaşım bende ekran kartı alcamda senin msj okuyunca kafam karıştı o karttan birkaç tane var demişşin senle görüşşekte bende alsam şu x800 den
  • x700 isteyen varsa veririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

6800gt

6800ultra
  • X800XT yi 130dan alacaksan al ama hangi oyunları oynucan ?
  • bu fiyata bu performans kesinlikle kacmaz 6800 gt nin 256 bit lik olan versiyonuna denk gelebilir ancak kart .islemcin iyi ise rem de 1 gb varsa en kralini oynarsin suan piyasadakilerin . 130 ytl ye x800xt ye eh iste diyen arkads ne tavsiye edicekti 130ytl ye cok merak ediyorum fx 5500 mu yoksa ati 1300 pro mu ? komik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.