Şimdi Ara

Xbox 360 Elite sorularım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben yarın xbox almayı düsünüyorum bana yardım edebilirmisiniz cok kafam karısık cünkü ps3ümü verip xbox alacagım.
    1) xbox 360ların icinde en iyisi bu heralde dimi arkadaslar?
    2) bende resimde görmüs oldugunuz ses sistemi mevcut bunu direk baglayabiliyormuyum yoksa xboxda ps3 gibi optik ses cıkısına mı sahip?eger optikse benim ses sistemimi baglayabilecegim kablo varmıdır?
    3) tüplü tvde oynayacagım direk kutuda scart kablosu varmı?
    4) ucunda böle 6-7 tane giris yeri olan bi kablo var resimde gördügüme göre o tam olarak ne ise yarıyor?
    5) FW'li ve kopya oyun calıstırabilen xbox'da internet üzerinden oyun oynayabilirmiyim?

Xbox 360 Elite sorularım

Xbox 360 Elite sorularım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jam1907 -- 30 Ocak 2009; 0:04:39 >

• Şahsi düşüncemdir, ben olsam PS3 ile takas olayına girmezdim. İlerleyen zamanda geri dönmek isteyebilirsin dostum. Öyle yapacağına ikinci el temiz bir xbox al bence. İkisinden de mahrum kalmazsın. Sorduğun soruların cevapları evet'tir. Sorduğun kablo çeşidi RGB kablo dur. Component bağlantı için kullanılıyor. Yüksek kalitede görüntü almak için iyi bir alternatif. Yalnız xbox'un arkasında ps3 teki gibi direk optik toslink çıkışı yok. Tek bir çıkış ile hem ses hem görüntü sağlanıyor. İstediğin görüntü şekli ile combo olarak hazırlanmış optik ses çıkışlı kablolar satılıyor, bu şekilde bağlarsın ihazı. Ama yine söylüyorum bana çok mantıklı gelmiyor bu takas işi
  • kesinlikle 2.el "temiz" bir xbox almanı tavsiye ediyorum arkadaşım..forumda sna yardımcı olucak çok arkadaş var bu konuda..
  • cok tesekkür ederim arkadslar ama param olmadıgı icin malum kriz ve ps3de hep pes oynadıgım icin sıkıldım bi oyuna da 100 milyon verecek duruma sahip deilim eger resimdeki ses sistemini de baglayabilirsem benim icin hersey tam olmus olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jam1907 -- 30 Ocak 2009; 18:45:19 >
  • jam1907,
    Sorularina cevap vereyim...

1) Evet
    2) bugsymaloone arkadasimiz cevaplamis
    3) Evet
    4) O kablo component kablosu olmasi lazim, ayni anda scart olarakda kullanabilirsin.
    5) Makineni FW'ledigin an Xbox360'in Online sistemi olan Live'dan banlanma riski acilmis demektir. Su an FW'yle oynayanlar banlanmiyor ve gelecek uppdate'e kadarda banlanacagini sanmiyorum. Geleck uppdate'de kesin banlanirsin diye birsey yok, sansin varsa biraz yirtarsin.

6) Elite modeli en genis desteklisidir. Headset, 120GB'lik HDD ve HDMI kablosu beraberinde gelir. Live uzeri headset cok önemlidir.

Simdiden Elite Xbox360'in hayirli ugurlu olsun
  • İstanbul'da en uygun fiyatlı elite kimde diye bir soru sorsam yardımcı olan olur mu acaba?
  • Atik Elektronik...

http://forum.donanimhaber.com/m_27608313/tm.htm

Elite yerine Pro-pack almanı tavsiye ederim, daha hesaplı pek bir fark da yok.
  • tesekkur ederim.
    dedigin gibi pro daha mantikli gozukuyor. hdd 60gb a cikmis hem. oda yeni islemcili degil mi?
  • Boardı Falconi işlemcisi 65 nm. GPU ise aynı değişen birşey yok. Hayırlı olsun dostum. Aldığına asla pişman olmazsın. Fakat karşılığında PS3 verilir mi o da senin paşa gönlüne kalmış tabi
  • arkadaslar bilgileriniz icin cok tesekkür ederim bu foruma üye olduguma pisman olmadım ama benim aklıma tek takılan sey kaldı ses sistemi bu ses sistemini direk baglayabilirmiyim? birde bilgisyar lcd monitorune baglayabilirmiyim direk?

Xbox 360 Elite sorularım
  • quote:

Orjinalden alıntı: jam1907

arkadaslar bilgileriniz icin cok tesekkür ederim bu foruma üye olduguma pisman olmadım ama benim aklıma tek takılan sey kaldı ses sistemi bu ses sistemini direk baglayabilirmiyim? birde bilgisyar lcd monitorune baglayabilirmiyim direk?

Xbox 360 Elite sorularım

hocam vga kablo ile monitöre bağlıycaksın . ses çıkışlarınada arkadaşların dediği dönüştürücüyü alıp ses sistemini bğlıycaksın

http://forum.donanimhaber.com/m_28979855/tm.htm buyur burda var satıyolar forumda :D

• Elite Pack rengi siyah ve pro pack in 120 hb hdd li olan modelidir.. Başka hiçbir farkı da yok..

Yerinde olsam ya pro pack alır ya da arcade pack alıp ihtiyacıma göre kutu içeriğini tamamlarım..

Elite Pack alırsan optik bağlantı için gerekli aparat da kutu içeriğinden çıkıyor, diğer pack lerdeyse bunu analog kabloyu biraz şekillendirerek () kendin de yapabilirsin..

Daha önce PS3 kullanmış biri olarak X Box a geçtikten sonra her an ohh çekeceksin diyebilirim.. Kaplamalar belki biraz dağınık gelebilir ama renklerin canlılığı bunu kurtaracaktır..

Şimdiden hayırlı olsun..
  • bende elite almıştım memnunum elite öneririm
  • Ben de Ps3' ü Xbox360' ile değiştirmeni tavsiye etmem. İleride bir gün ban yersin, 3k görürsün üzülürsün, hem Ps3' ünden, hem de Xbox360' ından olursun. En azında ikinci el bir Xbox 360 almaya çalış, para biriktir filan. Sonradan üzülme. Xbox 360' ı alırken bozulursa ikincisini de almayı göze alarak bu işe kalkışmak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the c0smic

quote:

Orjinalden alıntı: jam1907

arkadaslar bilgileriniz icin cok tesekkür ederim bu foruma üye olduguma pisman olmadım ama benim aklıma tek takılan sey kaldı ses sistemi bu ses sistemini direk baglayabilirmiyim? birde bilgisyar lcd monitorune baglayabilirmiyim direk?

Xbox 360 Elite sorularım

hocam vga kablo ile monitöre bağlıycaksın . ses çıkışlarınada arkadaşların dediği dönüştürücüyü alıp ses sistemini bğlıycaksın

http://forum.donanimhaber.com/m_28979855/tm.htm buyur burda var satıyolar forumda :D

arkadasım cok saol cok yardımcı oldun bilgi icin tesekkürler

• 2. el temiz bir elite nin ortalama fiyatı nedir tam set olarak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AtillaHuN

2. el temiz bir elite nin ortalama fiyatı nedir tam set olarak?

extrası yani ikinci kol falan varsa 700-725dir.
  • Sorulan sorulara ait tüm bilgiler üst konumuzda mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.