Şimdi Ara

XBOX 360 OLAY BUDUR (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DEAD RİSİNG im geldi. bu akşam bayağı bi zombi keseceğim hepinize teşekkürler tekrar......
  • quote:

Orjinalden alıntı: myfranco

quote:

Orjinalden alıntı: mertyucel1905

xbox 360 çıkmasaydı ps3 napıcaktı hiç bilmyrm rekabetli ortama rağmen ağırdan alıyorlar herşeyi birde rekabet olmasa düşünemyrm.

+1
    Ona rağmen ps3 fanları değerini bilmiyor.Dua etsinler makinelerinde fazladan birkaç oyun oynayabiliyorlarsa o da 360 sayesinde.

bende hayret ediyorm.2 çok kuvvetli bir şekilde gelmişti.3ün dahada bomba gibi gelmesi gerekti.neyse çıkarsa oraya güzel oyunlar onuda alırız
  • 1- ps3deki sessizlik ve ısınma sorunu nedir bilmiyorken xbox gibi sesli ve aşırı ısınan ve sonucunda bozulan bir alet:(

2-blu ray varken dvd roma geçmek:)

3-grafik olarak geride bir makinaya dönmek

4-tek iyi yanı kopya oyun oynamak başka bir özelliği yok xboxın
  • İşte bu tip cahil bilmiş insanlar yüzünden bu forumda gerçek bilgiye ulaşamıyor kimse.

1) 3 kırmızıya bağlamak istemişsin sanırım, bunun çözümü var, forumda 1.5-2 yıldır kullanan kişiler var konsollarını, hadi onu geçtim, dükkan garantili satan yerler var, xbox360 elite var, ocak tada resmi olarak geliyor.

2) Her taraf, her site hd dvd, bluray rip kaynarken bluray filme 50 ytl vermek..

3) Bu yoruma ağzımla gülmüyorum En güçlü grafik gpu sunun hangi konsolda olduğunu, multiplatform oyunlarında dahi PS3'ten nasıl daha iyi görüntü verdiğini hepimiz biliyoruz.

4) Hayatında Xbox360 görmediğin çok belli arkadaşım o yüzden yorum yapıpta kendini üzme, bu forumda orjinal oyunla bu konsolu kullanan bir sürü insan var, LIVE gibi bir sistem için kopya kullanıp banlanma riskine girmek istemiyor çoğu kişi, yurtdışından 2. el çok uygun fiyatlara oyunlar bulunabiliyor, yani şöyle söyleyeyim, Xbox360 sadece orjinal oyunla çalışsa kesinlikle yine Xbox360 alırdım.

Nedeni çok basit

** Daha kaliteli oyunlar

** Daha fazla oyun sayısı

** Ezici kalitede exclusive oyunlar

** Muhteşem multiplayer sistemi

** Çok iyi dizayn edilmiş game pad

PS3'ün sağlamlıktan başka hiçbir numarası yok ne yazıkki, oyunların geç çıktığı, rakibinde multiplatform oyunlarında geride, AA fukarası bi konsol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 18 Ekim 2007; 8:37:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mertyucel1905

sonunda bütün ps3 sahipleri xboxın zevkini tadıcak inatla direnenler bile güle güle kullan kazasz belasız

gerilim verme :)
  • sky_walker

ben de cevap yazıcaktım ama gereken herşeyi söylemişsin.............
  • Ozan, Live'a giriyormusun sen yahu ? Eğer giriyorsan seni ekleyeyim Live'a ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

İşte bu tip cahil bilmiş insanlar yüzünden bu forumda gerçek bilgiye ulaşamıyor kimse.

1) 3 kırmızıya bağlamak istemişsin sanırım, bunun çözümü var, forumda 1.5-2 yıldır kullanan kişiler var konsollarını, hadi onu geçtim, dükkan garantili satan yerler var, xbox360 elite var, ocak tada resmi olarak geliyor.

2) Her taraf, her site hd dvd, bluray rip kaynarken bluray filme 50 ytl vermek..

3) Bu yoruma ağzımla gülmüyorum En güçlü grafik gpu sunun hangi konsolda olduğunu, multiplatform oyunlarında dahi PS3'ten nasıl daha iyi görüntü verdiğini hepimiz biliyoruz.

4) Hayatında Xbox360 görmediğin çok belli arkadaşım o yüzden yorum yapıpta kendini üzme, bu forumda orjinal oyunla bu konsolu kullanan bir sürü insan var, LIVE gibi bir sistem için kopya kullanıp banlanma riskine girmek istemiyor çoğu kişi, yurtdışından 2. el çok uygun fiyatlara oyunlar bulunabiliyor, yani şöyle söyleyeyim, Xbox360 sadece orjinal oyunla çalışsa kesinlikle yine Xbox360 alırdım.

Nedeni çok basit

** Daha kaliteli oyunlar

** Daha fazla oyun sayısı

** Ezici kalitede exclusive oyunlar

** Muhteşem multiplayer sistemi

** Çok iyi dizayn edilmiş game pad

PS3'ün sağlamlıktan başka hiçbir numarası yok ne yazıkki, oyunların geç çıktığı, rakibinde multiplatform oyunlarında geride, AA fukarası bi konsol.

-YANİ BLUE RAY SADECE FİLM İZLEMEK İÇİN ÖYLEMİ? YANİ 20GB 30GB 50GB LIK ÇOK İYİ GARFİKTE ÇOK İYİ HARİTALI ÇOK GENİŞ BÖLÜMLÜ OYUNLAR YAPILAMAZ BLUE RAY AVANTAJI İLE

-XBOXSIN GPUSUNU ATİ YAPTI ŞUAN ATİ SÜRÜNÜYOR GİR BAK DONANIM BÖLÜMÜNE PC DONANIMDA SÜRÜNCEK AMA KONSOLDA EN İYİSİNİ YAPICAK VAY BE

-PS3 ÜN SİXASİXSİN NESİ KÖTÜ TEK TUŞLA MAKİNAYI AÇIP KAPIYORSUN HAREKET ALGILAYAN SENSÖRLER BU OYUNDA ÇOK GÜZEL ÖZELLİK ÇOĞU OYUN BUNU DESTEKLEYİP GELİCEK OYUN İÇİNDE AYRI ZEVK OLCAKTIR

BU ARADA SONY HİÇ OYUN YOK BİRDE OLSA

Sony Ps3 Oyun Sayısını 3'e Katlamaya Hazırlanıyor

Sony Playstation 3 Oyun Konsollarına Yönelik Oyunlarının Sayısını 2008 Mart Ayına Kadar 3 Kat Artırarak, Hem Cirosunu Katlamayı Hem de Düşen Satışlarını Artırmayı Hedefliyor. Sony Computer Entertainment Ceo'su Kazuo "Kaz" Hirai, Bu Yıl 200 Software 180 de Download Edilebilir Oyunu Pazara Sokmayı Hedeflediklerini Söyledi. Sony'nin Ps3'e Uygun Oyu Sayısı İse Şu An 110'da Kalıyor.

• abi ilk aldğım zaman bi kere yeğenimin adresiyle girdim benim mailimi kabul etmedi. şimdi eve geldiğim gibi oyun dalıyorum bugünlerde oyun oynayacak vakit bile bulamıyorum ama hafta sonu yeni bir mail alıp gireceğim o zaman görüşürüz...
  • Ezici kalitede exclusive oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonozan11

abi ilk aldğım zaman bi kere yeğenimin adresiyle girdim benim mailimi kabul etmedi. şimdi eve geldiğim gibi oyun dalıyorum bugünlerde oyun oynayacak vakit bile bulamıyorum ama hafta sonu yeni bir mail alıp gireceğim o zaman görüşürüz...

Hmmm ok dostum takıl kafana göre elbet Live'da buluşuruz. Bu arada canım sıkıldı Nariko'yu sarışın yaptım, nasıl olmuş ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

quote:

abi ilk aldğım zaman bi kere yeğenimin adresiyle girdim benim mailimi kabul etmedi. şimdi eve geldiğim gibi oyun dalıyorum bugünlerde oyun oynayacak vakit bile bulamıyorum ama hafta sonu yeni bir mail alıp gireceğim o zaman görüşürüz...

Hmmm ok dostum takıl kafana göre elbet Live'da buluşuruz. Bu arada canım sıkıldı Nariko'yu sarışın yaptım, nasıl olmuş ?

Ya abi ben de diyorum bu hatun bi yerden tanıdık geliyor ama çözemedim ALLah iyiliğini versin.. Güzel olmuş.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

quote:

Ya abi ben de diyorum bu hatun bi yerden tanıdık geliyor ama çözemedim ALLah iyiliğini versin.. Güzel olmuş.

Hehehe ya arada MSN'e girde laflayalım yada Live'dan konuşuruz yani. Oyunlara fazla daldın hayatı unuttun.

• OK şimdi üniversitenin lab. ındayım MSN yok. Akşam döndüğümde vakit bulursam konuşuruz.Bu arada dün dead risinge başladım ben bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum, futbol topunu alıp güzel bir şutla 10-15 zombiyi devirmek gibisi yok.........
  • İnanırmısın Dead Rising ineli rahat 1.5 hafta olmuştu bende dün akşam yazdım DL DVD'ye ama oyuna tam bakamadım misafir vardı küçük çocuk falan şimdi zombi görmesin bilinç altına iner diye yazdığım oyunu oynayamadım ha komediye bak gece oynarım dedim uyuya kalmışım. Bugün bakıcam Dead Rising'e ama önce biraz Winning Eleven PES 2007 atayım online...
  • Hayırlı olsun, senin hissettiğin şeylerin aynısını bende hissetmiştim. DVD rom uçak gibi çalışıyo-geceleri eziyet

Bu arada PGR 4 tavsiye ederim, 10/10 olmuş oyun
  • şu xbox bozulmayacak bişe olsa ve dvd yerine blu ray i olsa öfff bea tadından yenmezdi ha ama omadıgı için tercihim ps3
  • Garantili al, hd dvd player ı satılıyor ek olarak ondan al, çözümü var saydığın şeylerin.
  • yanlış bilgi var arkadaşım banler fw yüzünden olmuyor doğru stealth patch atılmayan oyunlaradna dolayı oluyor. Oyunları satın alıyorsanız bilinki hiçbiri patchli olmuyor ve genelde aldığınız yer bi kere kendi patchsiz oyunuyla makineyi deniyor ve bitiyorsunuz. Yani "ben fwledim ama hepsi stealth patchli oyun oynadım ama yinede ban yedim teorin yanlış" demeyin. 1. nesil olarak hepimiz böyle ban yedik ama bakın halo 3 çıktı ve MS hala yeni bir yöntem geliştiremedi banler için. Bundan sonrada radikal değişiklilk yapmadan 5 ytl verbatime yazdığınız doğru patchlenmiş oyunlarla sonsuz live keyfine bakarsınız. Yani gönül rahatlığıyla Fwliyip Livedanda mahrum kalmazsınız. Tabiki bilen bir yere yaptırın bir kere bile patchsiz oyun takmanız Ban yedirtir size.
  • bi türkiye'ye gelse o zaman alabilirim garanti koşulları belileyecek alıp almamamı eger 3 kırmızı verince degistirir veya tamir eder iyi hizmet yaparlarsa alırım ama onu almam için ps3 ümü satmam lazım dediğim gibi eger iyi hizmet olursa satarım ve sıcakda bakıyorum bu işe bekliyecez artık ...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.