Şimdi Ara

xbox360 arcade open tray hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 aydır kullandıgım arcade makinam, artık hiç bi oyunu açmıyor. makina fw siz yani oyunlar orjinal. oyunlarda en ufak sorun yok. fakat hangisini takarsam takayım. hep aynı hata. open tray. makinanın içini acmadan bu sorunu gidermenin bi yolu yokmu(makina garantili). garantiyede yollamak istemiyorum sırf bu sorun yuzunden.(yurt dişi)

• Aynı şey benim başıma geldi Cemal abi Atik elektroniğe yolladım ben gözü değişcek sanırım. Ama seninki garantiliyse servise falan ver başka bir çözüm yolu yok diye biliyorum.
  • hava kompresörü ile ufaktan lensi temizleyin sorun ortadan kalkar ne gerek var lens değiştirip daha çok maliyet altına girmeye...
  • kompresor işe yararmı? bide içini acmadan nasıl yapacagız?
  • içini açmadan olmaz kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: CemaL79

kompresor işe yararmı? bide içini acmadan nasıl yapacagız?

yarıyor yahu benimde başıma geldi......tamirciye verdim açtık içini beraber kompresorle lensi bi guzel temizledik....makinada dahil tabi :D

bi topladık aleti test ediyoruz butun oyunlar takır takır çalışıyor...
  • Lensin temizlenmesi gerekiyor.Aynı sorunu bende yaşadım..Açtım içini allah ne verdiyse artıktemizledim...
  • makinayı açtım,göz tertemiz rkadaşlar. biyere ufak bi lastık parcası takılıyoordu,fakat onu bulamadım,yurt dişi hiç bi sayfa açilmiyor.bilen varsa resim koyabilirmi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.