Şimdi Ara

xbox360 elite?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps3 kullanıcısı olduğumdan xboxtan pek fazla anlamam fakat ps3'ümün yanına birde xbox koymak istiyorum zira xbox'ın namını yeteri kadar duydum , xboxta her türlü oyunu oynarım ps3tede exclusive oyunları oynarım diye düşünüyorum , malumunuz kırmızı ışık hataları xbox'ın meşhurdur , bu hatanın önüne nasıl geçerim diye araştırırken 2 seçenek buldum birincisi elite olmayan bi xboxa ekstra fan taktırmak diğer seçenek ise xbox 360 elite oldu.Sanırım elite'da ısınmalara karşı ekstra soğutma sistemi var birazda onun araştırmasını yaptım ve elite kullanıcılarının ısınma ile ilgili sorunlar yaşamadığını gördüm.Soruma gelecek olursak elite xboxların diğer xboxlara göre farkı sadece soğutma sistemimi yoksa donanımsal olarakta bi üstünlüğü var mı? Atıyorum ekran kartı daha iyi gibi. Benim gibi xbox alma arifesinde biri için önemli bi konu , bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim..

• Atikten arcade ya da elit al soğutma yapılırsa 1 yıl garanti veriyorlar

BEnim xbox neredeyse atik soğutmasıyla 19 ay fln olucak

Bir de en az 60 gb lık hdd olursa oyunu hdd ye atarsın ısınma ve ses cidden çok azalıyor

Şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Sanırım elite'da ısınmalara karşı ekstra soğutma sistemi var birazda onun araştırmasını yaptım ve elite kullanıcılarının ısınma ile ilgili sorunlar yaşamadığını gördüm.

kesinlikle böyle bir şey yok... tamamen uydurma...

ayrıca donanımsal olarak hiçbir fark yok... elite'in yanında gelen aksesuarlar ve rengi farklı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 1 Temmuz 2009; 11:19:26 >
  • 60 lık hd ler ne kadar
  • Tamamen dedikodu böyle birşey yok.Sadece aksesuar farkı var.Önemli olan boardun hangisi olduğudur.
  • Özellikle bu forumda Elite kullanıcaları az olduğu için,3K haberleri de az oluyor haliyle.Durum bundan ibaret dostum,sakın öyle bir yanılgıya düşme.3K görme ihtimalleri aynı tüm 360 ların.

Saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 6TANE6

quote:

Sanırım elite'da ısınmalara karşı ekstra soğutma sistemi var birazda onun araştırmasını yaptım ve elite kullanıcılarının ısınma ile ilgili sorunlar yaşamadığını gördüm.

kesinlikle böyle bir şey yok... tamamen uydurma...

ayrıca donanımsal olarak hiçbir fark yok... elite'in yanında gelen aksesuarlar ve rengi farklı...

Zamanında sadece elite'lerde Zephyr board vardı, o zamandan kalma bir haber olabilir.
  • Kesinlikle ama kesinlikle Elite alma çünkü yazılanlar ya yalan yada şişirme. Elite!nin tek artısı 120Gb hdd başka bir özelliği yok. Ben de senin gibi düşünmüştüm zamanında ve Falcon Elite aldım bi dünya para verdim. Kullanalı 9-10 ay olmadan 3k ya kurban gitti. Şimdi bende Ağustos'da yeniden konsol alacağım Ps3 ile Xbox360 arasında gidip geliyorum. Ama Xbox360 alacaksan kesinlikle Jasper almalısın. Çünkü çıkalı 8 ay oldu ve şuana kadar 3k veren Jasper olmadı. Jasper board 3k vermeyecek diye birşey yok ama görünen diğer serilere göre daha geç bozuluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.