Şimdi Ara

XFX HD6950 Çift Fan GDDR5 1GB ALDIM VATANDAN SİZCE NASIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar full hd monitör aldım 23 inç 5770 kartın zayıf kaldığını gördüm eski monitörüm 19 inç idi bugün vatan da indirim vardı xfx6950 çift fan 1gb 474 tl aldım sizce iyi mi yaptım xfx nasıl bir markadır

• keşke bütceyi biraz daha zorlayıp 2gb olan modelini alsaydınız. Sadece 2gb olan modeller bios mod ile 6970'e dönüşebiliyor diye biliyorum ama yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin. Eğer değiştirmeyi düşünürseniz vatana geri götürüp iade edebilir ve değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mundt

keşke bütceyi biraz daha zorlayıp 2gb olan modelini alsaydınız. Sadece 2gb olan modeller bios mod ile 6970'e dönüşebiliyor diye biliyorum ama yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin. Eğer değiştirmeyi düşünürseniz vatana geri götürüp iade edebilir ve değiştirebilirsiniz.
    fiyat uygundu 5770 ekran kartından bu karta geçtim mod yapmayı düşünmüyorum zaten bu kart yeter gibi geldi asıl soru xfx nasıl bir markadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodom79

fiyat uygundu 5770 ekran kartından bu karta geçtim mod yapmayı düşünmüyorum zaten bu kart yeter gibi geldi asıl soru xfx nasıl bir markadır

Alıntıları Göster
    xfx nvıdıa kartlarda kendini kanıtlamış bir markadır .ama atı de basarılı oulr sorun yok eski kartınızı 2. elden satıcakmısın bu arada
  • tamam o zaman öyle diyorsanız sorun yok. XFX kaliteli bir markadır o konuda içiniz rahat olsun biraz nette araştırırsanız sizde anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhsacit

xfx nvıdıa kartlarda kendini kanıtlamış bir markadır .ama atı de basarılı oulr sorun yok eski kartınızı 2. elden satıcakmısın bu arada

Alıntıları Göster
    yeni kart elime geçince evet satacağım 1 yıl garantisi var vatandan alınma fatura ve tüm kutu içeriği mevcut hatta 2 adet crossfire köprüsü çıkmıştı kutudan hiç kullanmadım kutusunda duruyor onları da yollayacağım
  • quote:

yeni kart elime geçince evet satacağım 1 yıl garantisi var vatandan alınma fatura ve tüm kutu içeriği mevcut hatta 2 adet crossfire köprüsü çıkmıştı kutudan hiç kullanmadım kutusunda duruyor onları da yollayacağım

Alıntıları Göster
    Bende bugün saphire 6950 1 gb aldım 444 liraya bence bu daha iyi geldi şuan kullanıyorum masaüstü 40 drece crysis 2 de 70 dereceyi geçmiyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    Güzel bir kart almışsınız hayırlı olsun. XFX iyi bir markadır, aldığınız modeli de stok modelden biraz daha sessiz ve daha iyi soğutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

Bende bugün saphire 6950 1 gb aldım 444 liraya bence bu daha iyi geldi şuan kullanıyorum masaüstü 40 drece crysis 2 de 70 dereceyi geçmiyor

ben bartında yaşıyorum internetten aldım sapphire hızlı kargo değildi ayrıca xfx çift fan olması ilgimi çekti xfx tek fanlı da aynı fiyattı sapphire olanla
  • XfX Türkiye ye vektron sayesinde geldi. Iyiki geldi.Çünkü çok kaliteli ve sessizlik serinlik adamların tek hedefi.Gözün kapalı kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

XfX Türkiye ye vektron sayesinde geldi. Iyiki geldi.Çünkü çok kaliteli ve sessizlik serinlik adamların tek hedefi.Gözün kapalı kullan.

Cevap için teşekkürler..
  • Hayırlı olsun
    kartınız arkasında backplate varmı siyah bir metal plaka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Hayırlı olsun

olmuyor bunlarda onlar standart soğutucularda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR
    Hayırlı olsun

Backplate olması çok hoşuma gidiyor.Aslında tüm kartların arkası kapalı olmalı.Mesela geçen gün sıvı soğutma ile uğraşırken 1damla su damladı plaka devreleri korudu.Hem devreleri koruyor hem kartın ısı dağılımını hızlandırıyor.Birde arka yüzeye fan takıyorum off of ısıdan eser yok
  • quote:

Hocam siz kartı iade etmişsiniz sıcaklık problemi var diye ben iyiki çift fan xfx almışım sorunsuz kullanıyorum 5 saat civarı crysis oynadım sıcaklık 67 dereceyi geçmedi kartta baya sessiz sorun işlemci fanım baya ses yapıyor diğer tüm fanları bastırdı ona çözüm bulmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sodom79 -- 11 Nisan 2011; 10:00:55 >
  • quote:

quote:

Hocam siz kartı iade etmişsiniz sıcaklık problemi var diye ben iyiki çift fan xfx almışım sorunsuz kullanıyorum 5 saat civarı crysis oynadım sıcaklık 67 dereceyi geçmedi kartta baya sessiz sorun işlemci fanım baya ses yapıyor diğer tüm fanları bastırdı ona çözüm bulmam gerekiyor

Alıntıları Göster
    bu çift fan olayı moda oldu artık

gigabyte ve MSI 'da da var, hangisi daha sessiz acaba???

• quote:

quote:

Stok fanlar çok ses yapar kardeş
    12 cm lik fanlı çok güzel soğutucular var. bence onları araştırabilirsin veya klasik arctingcool 64 freeze önerebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: joyberk

quote:

quote:

12 cm lik fanlı çok güzel soğutucular var. bence onları araştırabilirsin veya klasik arctingcool 64 freeze önerebilirim

Alıntıları Göster
    bende 6850 B.E. 2 fan var süper çalışıuyor sessiz ve verimli. kaliteli 2. sini alıcam az kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Velasew06

bende 6850 B.E. 2 fan var süper çalışıuyor sessiz ve verimli. kaliteli 2. sini alıcam az kaldı.

Alıntıları Göster
    çok iyi bir kart ben 2gblık olanından düşünüyorum senin aldığının 2gblık ve özel soğutuculu olanı var mıdır ben xfx sin sitesinde gördüm fakat hiçbir sitede satılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: joyberk

quote:

quote:

Stok fan kullanmıyorum zaten işlemcimi amd phenom II x955 b.e alıp taktığım gün kafam şişti fan sesin den aynı gün ocz vandetta aldım ısı borulu alüminyum yapraklı 92 lik fanlı olan 120 lik kasama sığmadı yanda 40 cm fan o yüzden kule tipi 120 lik olmadı mecbur 92 cm lik aldım aslında sessiz sadece crysis oyununda ses çıkıyor onun dışında fan devri 1500-1600 rpm sabitledim sıkıntı yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.