Şimdi Ara

XIAOMI ENCHEN 3D TRAŞ MAKİNASI - 222.70 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
6.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bunlar da type c girişi var. çok hızlı şarj oluyor. tavsiye ederim. sakalı da sıfır alır. aynı jilet gibi. ıslak kuru tıraş yapabilirsiniz
  • En uygun HB de 322 TL.. 900 üstü isteyen siteler var. Ben 2 tane aldım.

• Linki açamadım tekrar yazabilir misiniz
  • quote:

https://www.a101.com.tr/elektronik/enchen-blackstone-3d-sarjli-tiras-makinesi/
  • Markası Xiaomi?
  • Ben de anlamadım, bu ürün Xiaomi mi, Enchen diye bir marka mı? Yurtdışı ürünlerinde hep Enchen yazıyor, Türkiye'de aynı ürünlere Xiaomi Enchen yazmışlar.
  • Hiçbir yerinde şayomi yazmaması dikkatimi çekti, y.dışında da yazmıyor, sadece ülkemizde satıcılar şayomi diye yazmış. çinli bir firma olan ENCHEN tarafından üretilmiş. sitesinde ise bir işbirliğinden bahsediyor:

""ENCHEN" markası başlangıçta XiaoMi E-ticaret platformunda ortak tasarımlı ürünlerle satış yaparken, daha sonra TMALL & JD platformu, TV alışverişi, alışveriş merkezleri ve yurt dışı pazarı da dahil olmak üzere çeşitli kanallara girmiştir. Şirket, ABD ve Avrupa'daki en iyi endüstriyel tasarım ekibiyle ittifak kurarak kullanım konforunu artırıyor, kalite kontrolünü istikrarlı hale getirmek için kendi tedarik zincirini güçlendiriyor ve talep geldiğinde kesinlikle en iyi satış sonrası hizmeti sunuyor."

• Xiaomi yan firmalarından biri diye biliyorum. Vaomi gibi

• Akşam akşam para harcadık durduk yere ☺️
  • bilgi için teşekkürler , aldım ben de , kargo bedava olsun diye defter kabı falan da aldım mecbur :)

• Bende almıştım 15 gün önce indirimli satıyordu n11 memnunum. Fiyatının üzerinde performans veriyor

XIAOMI ENCHEN 3D TRAŞ MAKİNASI - 222.70 TL
  • Ben de aldım, Nays ile %10 iade de gelir. Umarım iyidir, genelde insanlar memnun gibi.
  • Bu ürün su geçirmez mi? Şarj göstergesi dijital mi ışık şeklinde midir?

• glory34 kullanıcısına yanıt

222+17 kargoyla bende aldım nays ile umarım %10 da gelir 200tl civarına cok iyi fiyat bence diger sitelerdede artmış fiyatları sağolun fırsat icin.

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    Sepeti 250 TL'ye tamamlayıp kargoyu ücretsiz yapabilirdin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.