Şimdi Ara

Xp->Kullanıcı hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir süredir bilgisayarımı kullanamıyordum. Bugün gelip de bilgisayarımı açtığımda başlangıçtaki Hoşgeldiniz ekranında kendi profilime tıkladığımda "Kişisel Ayarlarınız Yükleniyor" yazısı çıkıyor ve orada kalıyor bilgisayar. Donma yada resetleme yok. Sadece öyle kalıyor. Bu profil hatasını nasıl düzeltebilirim bir bilgisi yada fikri olan var mı?

Herkese iyi geceler..

• güvenli kipte açarak dene eğere güvenli kipte açılırsa c nini üstüne sağ tık özellikler den araçlar sekmesinden hata denetimini gerçekleştir problem kalmayacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem81

güvenli kipte açarak dene eğere güvenli kipte açılırsa c nini üstüne sağ tık özellikler den araçlar sekmesinden hata denetimini gerçekleştir problem kalmayacaktır
    dostum güvenli kipte de açmıyor.

bununla beraber açılışta zaten scandisk yapıyor alet. bir problem bulmuyor ama :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrek80

dostum güvenli kipte de açmıyor.

bununla beraber açılışta zaten scandisk yapıyor alet. bir problem bulmuyor ama :(

Alıntıları Göster
    ?? yok mu bir fikir acaba? bu gece ne yapip edip sabaha kadar cozmem lazim bu problemi.. tabii formatsiz olarak :(
  • quote:

?? yok mu bir fikir acaba? bu gece ne yapip edip sabaha kadar cozmem lazim bu problemi.. tabii formatsiz olarak :(

Alıntıları Göster
    peki en son iyi yapılandırma'yı denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

peki en son iyi yapılandırma'yı denedin mi?

Alıntıları Göster
    evet denedim üstad.. o da olmuyor.

profil ile ilgili dosya hasar mı görmüş acaba.. nasıl değiştiririz ne yaparız onu.. yada yeni bir oturum açabilsem de olur..
  • quote:

evet denedim üstad.. o da olmuyor.

profil ile ilgili dosya hasar mı görmüş acaba.. nasıl değiştiririz ne yaparız onu.. yada yeni bir oturum açabilsem de olur..

Alıntıları Göster
    İlk kuruluşta ben bir admin parolası belirlememiştim ama açılışta ctrl alt del yapınca admin oturumu için parola istiyor. bunun kendi default bir parolası var mıdır biliyor musunuz?
  • quote:

İlk kuruluşta ben bir admin parolası belirlememiştim ama açılışta ctrl alt del yapınca admin oturumu için parola istiyor. bunun kendi default bir parolası var mıdır biliyor musunuz?

Alıntıları Göster
    yoktur default parolası elinde xp cdsi warsa tak kurmaya başlamadan onar de düzelebilir oyle;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle1245

yoktur default parolası elinde xp cdsi warsa tak kurmaya başlamadan onar de düzelebilir oyle;)

Alıntıları Göster
    yok be abi öyle de admin parolası istiyor yine, ama admin için bir parola belirlememiştim ben, boş geçince de yanlış parola girdiniz diyor.. lanet ettim yaa...

yeni xp kuruyorum şimdi başka bir partitiona.. onun profil bilgilerini eskisine kopyalıyım diyorum ama hangi dosyaları kopyalıcam onu da bilmiyorum.. bu konuda bilginiz var mı?
  • quote:

yok be abi öyle de admin parolası istiyor yine, ama admin için bir parola belirlememiştim ben, boş geçince de yanlış parola girdiniz diyor.. lanet ettim yaa...

yeni xp kuruyorum şimdi başka bir partitiona.. onun profil bilgilerini eskisine kopyalıyım diyorum ama hangi dosyaları kopyalıcam onu da bilmiyorum.. bu konuda bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    admin şifresi değiştirme programı war onla değiştirirden ne gerek wardı acele etmeseydin keşke
  • quote:

admin şifresi değiştirme programı war onla değiştirirden ne gerek wardı acele etmeseydin keşke

Alıntıları Göster
    abi bilgisayar açılmıyorken nasıl program kurucaktım ki?
  • quote:

abi bilgisayar açılmıyorken nasıl program kurucaktım ki?

Alıntıları Göster
    dostum edr commender dıye bır programvar ac bootdan onu tabı boot nedır bılıyorsan orda bootdan otamatık olarak calısacak orda onar da var eksık dosyayı yuklemede var ıstersen kullanıcı parolarlarını yendıen bıle olusturuyorsun admınıstratorda tahıl eskı sıfreyı bılmenede gerek yok sadece yenı sıfreyı yaz yeterlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbatman2005

dostum edr commender dıye bır programvar ac bootdan onu tabı boot nedır bılıyorsan orda bootdan otamatık olarak calısacak orda onar da var eksık dosyayı yuklemede var ıstersen kullanıcı parolarlarını yendıen bıle olusturuyorsun admınıstratorda tahıl eskı sıfreyı bılmenede gerek yok sadece yenı sıfreyı yaz yeterlı

Alıntıları Göster
    abiler çok güzel diyorsunuz ama ben xp nin açılış ekranında kalıyorum..

dediğin programı çekerim çekmesine ama o bilgisayarda nasıl kurucam onu? yada bilgisayarı cd ile boot edicem heralde, orada nasıl çalıştırıcam o programı? şu an başka bilgisayardan yazıyorum, o bilgisayar nanay yani şu anda..

• quote:

abiler çok güzel diyorsunuz ama ben xp nin açılış ekranında kalıyorum..

dediğin programı çekerim çekmesine ama o bilgisayarda nasıl kurucam onu? yada bilgisayarı cd ile boot edicem heralde, orada nasıl çalıştırıcam o programı? şu an başka bilgisayardan yazıyorum, o bilgisayar nanay yani şu anda..

Alıntıları Göster
    ya xp cdsi gibi düşün cd yi takıyorsun direk o program çalışıyor değiştiriyorsun şifreyi filan yani sistemle pek bi alakası yok
  • quote:

ya xp cdsi gibi düşün cd yi takıyorsun direk o program çalışıyor değiştiriyorsun şifreyi filan yani sistemle pek bi alakası yok

Alıntıları Göster
    hmm o zaman programı download edicez.. ardından cd ye kopyalıcaz.. sonra bilgisayarı cd den açıcaz..

ok.. programı bulsam denicem ama emule dahil bir çok yere baktım, bulamadım..
  • quote:

hmm o zaman programı download edicez.. ardından cd ye kopyalıcaz.. sonra bilgisayarı cd den açıcaz..

ok.. programı bulsam denicem ama emule dahil bir çok yere baktım, bulamadım..

Alıntıları Göster
    nerdesın kadıkoye yakınsan gıt yazıcıoglunun oraya orda bulursun dostum o programı
    oke
  • quote:

nerdesın kadıkoye yakınsan gıt yazıcıoglunun oraya orda bulursun dostum o programı
    oke

Alıntıları Göster
    gmail'in war mı?atıyım ben sana cd'ye bootable şekilde yükle kullanımınıda artık araştır netten bulursun
  • quote:

oke

Alıntıları Göster
    evet yakınım da birkaç gün önce ameliyat oldum bu sebeple birkaç gün daha dışarı çıkamam heralde..

boyutu büyük bir program mı? bulamam mı netten?
  • quote:

evet yakınım da birkaç gün önce ameliyat oldum bu sebeple birkaç gün daha dışarı çıkamam heralde..

boyutu büyük bir program mı? bulamam mı netten?

Alıntıları Göster
    blackeagle...

ekekezoglu@gmail.com abi mail adresim..

gönderirsen çok makbule geçicek..
  • quote:

blackeagle...

ekekezoglu@gmail.com abi mail adresim..

gönderirsen çok makbule geçicek..

Alıntıları Göster
    mail attım kullanımını bulursun direk iso halinde zaten onu neroyla kurar halledersinkolay gelsin bişey olursa buraya yazarsın yada pm atarsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.