Şimdi Ara

xp ne demek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cahilliğimi bağışlayın, merakımdan soruyorum windows xp olayındaki xp ne anlama gelmektedir ? Yani bir kısaltma mıdır ? Yoksa rastgele verilmiş bir model numarası mıdır ? Yoksam şifreli, gizli bir mesaj mıdır :) ?
    Not: İnşallah kimse o bir işletim sistemidir yazmaz :)

• Yapay Zekanın Yanıtı

XP Ne Demek?

XP (İngilizce extra price, yani ekstra fiyat), takılarda, saatlerde ve mücevherlerde kullanılan bir terimdir. Bir mücevherin fiyatının üzerine eklenen ek bir ücret anlamına gelir.

Küpede XP Ne Demektir?

Küpe fiyatlarında kullanılan XP terimi, genellikle küpenin ağırlığına bağlı olarak belirlenen ek bir ücrettir. Küpenin ağırlığı arttıkça XP ücreti de artar.

XP Açılımı

XP teriminin İngilizce açılımı extra price'tır, yani "ekstra fiyat" anlamına gelir.

XP Ne Demek Instagram?

Instagram'da XP, genellikle mücevher satıcıları tarafından takılarının fiyatlarını belirtmek için kullanılır. Mücevherin fiyatının yanında yer alan XP ibaresi, mücevherin ağırlığına bağlı olarak eklenen ek ücreti ifade eder.

XP terimi, mücevher satın alırken fiyatlandırmayı anlamanıza yardımcı olan önemli bir kavramdır. Bir mücevherin fiyatını belirlerken XP ücretini de hesaba katmak, bütçenize uygun kararlar vermenizi sağlar.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • “Expirience” in kısaltılmasıdır... Anlamı: deneyim tecrübe...
    Extreme Programming=olağanüstü programlama diyenlerde var. Fakat ilk yazdığım asıl anlamıdır.
  • eyvallah kardeş aydınlattın beni
  • rica ederim selçuk kardeş.
  • Extreme Performance'tı sanırım yani Doruğun dediği gibi ekstra perf. anlamında ama Athlon XP ile karıştırıyo da olabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.