Şimdi Ara

XP SP2 CD SI HAZIRLAMA????????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkaaslar bu konuyu burada bulmadım daha dogrusu ben kendı cdmı kendım boot edıp xp sp2 entegre edebiliyorum ancak bırazdaha asmak ıstıyorum olayı mesela bır kac programda bılgısayara xp cd sı ıle bırlıkte kurmak ıstıyorum logo otomatık olarak cd den yuklenemsını ıstıyorum bır turlu cozemedım bana yardımcı olacak arkadasları beklıyorum yada bole bır forum acıldıysa benı lutfen yonlendırın acemıyım dahaca

• Valla böyle bir isteği ilk defa duyuyorum.Ama olacağını zannetmem çünkü Microsoft,SP 2 dışında başka bir şey entegre edilmemesi için bir engelleme koymuştur büyük ihtimal.Zaten bildiğim kadarıyla entegre olayı SP 2'nin özelliği.Başka programları entegre etmek için o programların Windows'a entegre etme özelliği olmalı.Ama bunu yapmak çok zor ve dediğim gibi Microsoft buna izin vermez.Zaten Windows kurulduğunda Media Player,Internet Explorer ve MSN Messenger gibi Microsoft'un geliştirdiği programlar Windows'la birlikte kuruluyor.Yani Microsoft sadece kendi yaptığı programları Windows'a entegre ediyor,başka programların entegre edilmesine izin vermez.Umarım açıklayıcı olmuştur.

• BEN OLABILECEGINE INANIYORUM $OEM$ KLASORU ALTINDA SYSTEM32 DOSYALARINDA DEGISIKLIKLER YAPABILIYORSUN BUDA OFFICE VE DIGER YASILIM URUNLERINI YUKLEMEDE KOLAYLIK SAGLIYOR AMA KODU BULAMIYORUM UMARIMKI BIRI BIZI BU KONUDA AYDINLATIR
  • nLite adlı program ile bunu yapmak mümkün. sp2 den sonraki güncellemeleri, ekran kartı, ses kartı vs driverlarını, bazı programları kurabiliyorsun. Ayrıca kurulum sırasında sorulan product key, saat dilimi gibi soruların cevaplarını ayarlayarak sormadan direkt kuruluma geçirmek mümkün. Ayrıca da mesela kurulumdan sonra ilk açılışta Bilgisayarım, belgelerim gibi masaüstü simgelerini gösterme seçeneği var. Messenger, outlook express, fax hizmetleri seçeneklerini de seçip istediğinizi yüklemesini veya yüklememesini sağlayabiliyorsunuz. Ama dikkat etmekte fayda var. Sonuçta yapılan xp kurulum cd sini sanal makinada test etmelisiniz.
  • celsın tesekkurler programa bakıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.