Şimdi Ara

xp sp3 e bir şeyler oldu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabah pc mi açtım oturumumu seçtim proğramlar açılırken hata verdi wlm ve mausemin proğramı exe bulunamadı hatası verdi pc yi yeniden başlatmayı seçtiğimde eski görünümdeydi yeniden başlattım bu sefer wlm ve mausenin proğramı açıldı 1 saat kullandım neroda exe bulunamadı dedi görev yöneticisinede girmedi pc yi yeniden başlattım bu sefer nero açıldı video yu cd ye yazdırcaktım videonun ön izlemesi gelmedi hata verdi izniniz yok hatasıyla sonra tamam dedim biraz bekledim ön izleme geldi şuan sorun yok ayrıca pc yi yeniden başlattım proğramlar açılırken pc resetledi kendini öyle açıldı ne gibi bir sorun olabilir virüs taramasıda yaptım bu arada hdd im eskidi 5 sene oluyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

msn yine hata verdi disk birleştirmedede aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan baydur -- 12 Eylül 2008; 15:27:32 >

• c nin hali çok fena olmuş sorunlar bu sebepleme gerçekleşir acaba
  • makinanız AMD mi ?
    Birçok bilgisayar üreticisi, bilgisayarlarına kurdukları işletim sistemi görüntülerinde hem Intel (intelppm.sys) hem de AMD (amdk8.sys) için ayrı ayrı ACPI sürücüleri mevcut. Normal şartlar altında bu sürücülerden sadece bir tanesi, uygun olan sisteme göre çalışıyor ve bilgisayar sorunsuzca kullanılıyor. Fakat Service Pack 3 kurulumundan sonra bazı şeyler yanlış gidiyor ve intelppm.sys devreye girerek sistemin doğru şekilde çalışmasına engel oluyor. İster cdden kurtarma konsoluna gir, yada güvenli kiple başlat. aşağıdaki komutları yaz. sorun falan kalmaz.

:: Kurtarma konsolundayken: sc config intelppm start= disabled
    :: Güvenli kipte başlattığınızda, komut satırındayken: disable intelppm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.