Şimdi Ara

xperıa sp mı xperıa ıon mu ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sıparıs etmeyı dusunuyorum. Z
    alıcaktım butce mı cok astı
    kendımı zor tutuyorum almamak
    ıcın o yuzden bu ıkısınden
    hangısını onerırsınız. Kullanım
    alanı mesaj atmak gunde 1 saat
    konusmak ve arada dh ve haber
    sıtelerıne gırmek. Yanı oyle fılm
    fılan ızlemem. Bu sartlarda hangı
    telefon benım ıcın daha uygun
    olur ? Bıde bu telefonlar benı en
    az 3 4 sene ıdare eder mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kamera senin için önemli bir ayrıntı değil ise, kamera ve dahili hafıza haricinde ion un SP den üstün tarafı yok.

Yerinde olsam SP + 32 GB class 10 micro SD alır kullanırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Kamera senin için önemli bir ayrıntı değil ise, kamera ve dahili hafıza haricinde ion un SP den üstün tarafı yok.

Yerinde olsam SP + 32 GB class 10 micro SD alır kullanırdım.

tesekkur ederım hocam cevabın ıcın. Kamerayla pek ısım yok cogunlukla ınternet ve sms kullanıyorum. Pekı sp benı 3 4 yıl ıdare eder mı yanı guncellestırme almazsa ne oluyor telefon ?

• Şu an zaten 4.1 ile geliyor, ION 2.3 ile geliyor ilerde 4.1 alması planlanıyor. Güncelleştirme ile bazı hataların düzeltilmesi ve telefonn daha stabile çalışması sağlanıyor.

2.3 ile 4.1 i Windows XP ile Windows 7 gibi düşünebilirsin.

Internet ve SMS için kullanacaksan rahat seni 3-4 sene götürür.
  • tabiki sp. 2 üst jenerasyon işlemci ve ekran kartı var. karşılaştırılmaz bile
  • SP. Ama beklerim dersen 2 3 ay, hanomi gelecek 2000 tl'den girer heralde , Z 1400'e rahat bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy-Step

SP. Ama beklerim dersen 2 3 ay, hanomi gelecek 2000 tl'den girer heralde , Z 1400'e rahat bulunur

Artık hersey ıcın çok geç hocam dun aksam sp sıparısını verdım bıle O degılde hala aklım xperıa Z de ınsAllah pısman olmam.

• Hayırlı olsun sp pısman etmez,bır ıkı gune alısıp telefona ısınınca ıyı tercıh yaptıgını anlarsın.

• su beyaz rengi gelir gelmez kayseriye bende alcam siyahını inceledim cok hosuma gitti makine ama beyaz renk takıntısı var bende illa beyaz olcak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Hayırlı olsun sp pısman etmez,bır ıkı gune alısıp telefona ısınınca ıyı tercıh yaptıgını anlarsın.

eyvAllah hocam zaten SMS ve konusmak dısında pek bısey yapmıyorum yeter artar bıle

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf8190

quote:

Hayırlı olsun sp pısman etmez,bır ıkı gune alısıp telefona ısınınca ıyı tercıh yaptıgını anlarsın.

eyvAllah hocam zaten SMS ve konusmak dısında pek bısey yapmıyorum yeter artar bıle

hayırlı olsun bakayım dedim tasarımına hayran kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmir.li

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf8190

quote:

hayırlı olsun bakayım dedim tasarımına hayran kaldım.

saol hocam ben hiç bakmadım teknosada filan direk nette gördüğüm kadarıyla sipariş ettim. geçenlerde Xperia İon'u incelemiştim sanırsam tip olarak ikisi hemen hemen aynı. bakalım gelince görücez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.