Şimdi Ara

xsara2 torpido carbon folyo kaplaması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam çoğu yerde aradım ama bulamadığım için deneyerek görmek istedim ve yaptıktan sonrada forma koydum ki yapmak isteyen arkadaşlar fikir sahibi olsun
    öncelikle ortalama 50cm/127cm ebatlarında gümüş rengi aldığım folyo ile (25tl) gözümü karartıp giriştim umarım beğenmişinizdir işçiliği bana ait
    daha öncede böyle birşey ile uğraşmadım
    tamamen acemi işçiliği yani zormu eh ilk yaptığınızda biraz uğraşıyorsunuz ama 3. parçadan sonra eliniz alışıyor ha en zor kısmı neresi?
    sanırım saç kurutma makinasını kullanırken birazda parmağımı erittim:)
    elişlerine yatkın biri iseniz gayet kolay bir şekilde yapabilirsiniz yorumlarınızı bekliyor ve başarılar diliyorum:)

• carbon fiber görünümlü olanlarda yapsaydınız daha güzel olurdu bence. Uygulamanız güzel hata görmüyorum ben.
  • buda carbon fiber görünümlü olanlardan ama gri renkli olanından laf aramızda şimdi düz gri denedim eşim bu daha iyi dedi ama sanırım onuda siyaha çevirecem elimin iyileşmesini bekliyorum azıcık yandıda:)
  • Güle güle kullanın.Lakin şahsi fikrim aracı basitleştirdiği yönünde.
  • şahsi düşüncenize saygı duyuyor ve sonuna kadar katılıyorum lakin ben aklı havada olan şahıs teybin çerçevesi tırnak bırakmıştı onu yerinden çıkarıp japonla yapıştırırken yapon çerçeveye damladı ve kurumadan silmeye çalışırken iyice mahvettim ya çıkma çerçeve alacaktım ki bulamadım görselliğe dikkat ettiğim için ve koş görünmediği için böyle bir alternatif denedim siyaha çevirmemin sebebide bu zaten fazla sırıtmaması:)
  • Durum böyle olunca biraz gerekli olmuş sayılır hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.