Şimdi Ara

Yabancı Sınırı Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarının yabancı sınırının kalkmasını istememesi normal. Yani 18 klübe birden haber verilir bunlar. Bizim kurumsal başkanda mutlaka biliyordu. Transfer yapılandırmanı buna göre yapacaktın zamanında...

Ara transfer döneminde yerli kimleri aldık direk takımda oynayacak. Veysel belki Koray. Kimi gönderdin Engin. Bu dönem idare eder. Seneye 5'e düşünce elimizdeki yabancıları yollayacağız. Gidecekler belli Drogba,Eboue,Chedjou, Gelirse Dany, Burdisso zaten kiralık gidebilir. Bizde kalacak isimler. Muslera,Melo,Sneijder,Alex,Hajrovic, Ontivero,Bruma, (Ambarat performasına bağlı)... Ontivero,Bruma,Ambarat üçlüsünden biri kiralık gider. Hatta Ambarat satılabilir. Yerine yıldız Forvet gelir.

Önemli olan yerlilerde ne yapacağımız. Gökhan Töre'yi alabiliriz. Beşiktaş 7.5 milyon Euro veremez. Roni konusunda bile 3-5 kuruşun lafını yaptılar. (Klüplere göre kuruş sayılır) Ünal Aysal'dan sene sonu kaliteli yerli transferler bekliyorum. Nuri, Ömer, Erkan Zengin gibi. Hatta Onur Kıvrak alınsa daha iyi olur. Bak rakiplerine hepsinde Türk kaleci. Hatta Fener'de bekler dahi Türk. Lige baktığında en iyi bek de onlarda. Ne kadar ediyorsa ver Onur'a. Muslera'yı da sat alıcısı çok.Onur yüreğiyle oynuyor. Az buz değil. Türkiye'nin tartışmasız en iyi kalecisi. Şu sınırda en büyük kambur Muslera'dır. Duygusal bakmazsanız...

Şöyle düşünün sonra kadroyu;

Onur
    Veysel Semih Ömer Alex
    Melo Selçuk
    Hajrovic Sneijder Erkan
    Transfer

• 5 yabancı hakkın mı var yaz 1 Muslera

3 yabancı hakkın mı var yaz 1 Muslera

yabancı komple mi yasak yaz Muslera Türk vatandaşı olacak.

Kambur muş peeeeh.
  • Ben tam tersini dusunuyorum. Besiktas cl on eleme oynayacak. Yabanci siniri kalksa bes alti tane genc ucuz ve yetenekli alsalar yabanci. Yerli piyasasi dusse tarik camdali falan alsalr belki bir sans.

Subandaki sistemde besiktas yerli transferi yapamaz.
    Yabanci pahali birini alamaz.

Onu birak gokhan toreyi devre arasi ugrasyilar alamadilar. Fener haber yolladi rusyaya.

Fernandes gidici.

Cok merak ediyorum onder ozenin planini seneye cl on eleme turu icin.

Allah icin biri yazsin. Seneye avrupa planin ne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hank Rearden

Ben tam tersini dusunuyorum. Besiktas cl on eleme oynayacak. Yabanci siniri kalksa bes alti tane genc ucuz ve yetenekli alsalar yabanci. Yerli piyasasi dusse tarik camdali falan alsalr belki bir sans.

Subandaki sistemde besiktas yerli transferi yapamaz.
    Yabanci pahali birini alamaz.

Onu birak gokhan toreyi devre arasi ugrasyilar alamadilar. Fener haber yolladi rusyaya.

Fernandes gidici.

Cok merak ediyorum onder ozenin planini seneye cl on eleme turu icin.

Allah icin biri yazsin. Seneye avrupa planin ne.
    Arkadaş ne Onuru Muslera'yı bırakmamalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

Arkadaş ne Onuru Muslera'yı bırakmamalıyız

Alıntıları Göster
    Yahu her konuya ön eleme oynayacaksınız diyorsun. Belki 2. olup oynamadan direk gideceğiz fenerin yerine, müneccim falan mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Yahu her konuya ön eleme oynayacaksınız diyorsun. Belki 2. olup oynamadan direk gideceğiz fenerin yerine, müneccim falan mısın?
    Belkiii, oda belkiiiiiiiiiii
  • quote:

Senin fenerin sampiyon olcagina su kabullenmisligin kadar bizde sizin inunuzde ligi bitirecegimize eminiz hocam.
  • quote:

quote:

Senin fenerin sampiyon olcagina su kabullenmisligin kadar bizde sizin inunuzde ligi bitirecegimize eminiz hocam.

Alıntıları Göster
    muslera melo ve sneijder satılamaz , satılması teklif dahi edilemez.
  • quote:

quote:

Ben kesin konuşmuyorum ki, belki böyle olacak diyorum. Ama sen illa ki bize ön eleme oynayacak diyorsun. Arada nüans var.
  • quote:

Siz borcu kapadınız mı ? Kapamadıysanız 1 sene daha men edileceğinizi biliyorsun dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Siz borcu kapadınız mı ? Kapamadıysanız 1 sene daha men edileceğinizi biliyorsun dimi ?

Zamanı gelince öğrenirsin
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Belkinde bile sampiyon olacaz diyemiyosan uzuldum hocam. O degilde tamam direk clye gittiniz. Ne yapmayi dusunuyonuz orda. Ferdi gidecek. Toreyide fener alacak haberin olsun.
  • quote:

Belkinde bile sampiyon olacaz diyemiyosan uzuldum hocam. O degilde tamam direk clye gittiniz. Ne yapmayi dusunuyonuz orda. Ferdi gidecek. Toreyide fener alacak haberin olsun.

Şampiyon olamayız demiyorum aça şansımız çok çok düşük çünkü takım güzel oynamıyor, realist olmak ancak çok iyi oynayacağız da bundan sonra puan kaybetmeyeceğiz vs.

Valla sen müneccimlik yapmaya devam ediyorsun, o zaman konuşmaya gerek yok.
  • abicim bu arada beşiktaş töre'yi alamaz onu alamaz bunu alamaz diye boş boş konuşmayın.seneye dünyanın en güzel stadına geçiyoruz,staddan vodafone+localar+tribün sponsorlarından asgari 220 milyon dolar gibi bir gelir bekleniyor oda en kötü ihtimalle.siz kafanızı yormayın önce bi kendi borçlarınıza odaklanın ondan sonra bizim alacağımız oyuncuları bizim yerimize düşünürsünüz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

abicim bu arada beşiktaş töre'yi alamaz onu alamaz bunu alamaz diye boş boş konuşmayın.seneye dünyanın en güzel stadına geçiyoruz,staddan vodafone+localar+tribün sponsorlarından asgari 220 milyon dolar gibi bir gelir bekleniyor oda en kötü ihtimalle.siz kafanızı yormayın önce bi kendi borçlarınıza odaklanın ondan sonra bizim alacağımız oyuncuları bizim yerimize düşünürsünüz..
    kaleci neden böyle çok dandik bir pozisyonmuşta orada yabancı çok gereksizmiş gibi geliyor size? yabancı kontenjanı boşa gidiyormuş. arkadaş sen muslera sayesinde ligde en az gol yiyen takım olmuşsun. ben hayatımda hiç bir kaleciye bu kadar güvenmedim. taffarel dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

abicim bu arada beşiktaş töre'yi alamaz onu alamaz bunu alamaz diye boş boş konuşmayın.seneye dünyanın en güzel stadına geçiyoruz,staddan vodafone+localar+tribün sponsorlarından asgari 220 milyon dolar gibi bir gelir bekleniyor oda en kötü ihtimalle.siz kafanızı yormayın önce bi kendi borçlarınıza odaklanın ondan sonra bizim alacağımız oyuncuları bizim yerimize düşünürsünüz..

Fenerbahçe'nin yıllardır stadyumu var Galatasaray'ın ise 3 yıl oluyor. Hiç birinin başarısı sizde yok. Hiç biri kadar da ürün alamıyorsunuz. Stadyum yapılınca hemen gelir gelecek milyonlar olacak demeniz saçma. Mutlaka bi getirisi olacak ama şuan hep borç yapıosnz ilk onları ödersiniz. Öyle bi stadyum yapmakla olsa ohooooo. Neler gelirdi bu ülkeye. :) Alırız alamasak da fiyat yükseltirir en azından 7.5 vermek zorunda kalırsınız :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hekame

quote:

Fenerbahçe'nin yıllardır stadyumu var Galatasaray'ın ise 3 yıl oluyor. Hiç birinin başarısı sizde yok. Hiç biri kadar da ürün alamıyorsunuz. Stadyum yapılınca hemen gelir gelecek milyonlar olacak demeniz saçma. Mutlaka bi getirisi olacak ama şuan hep borç yapıosnz ilk onları ödersiniz. Öyle bi stadyum yapmakla olsa ohooooo. Neler gelirdi bu ülkeye. :) Alırız alamasak da fiyat yükseltirir en azından 7.5 vermek zorunda kalırsınız :D

neymiş şu an borç yapıyomuşuz o yüzden stadın bütün parası borca gidicekmiş öyle aman amanda bir para kazanmayacakmışız.valla eski bir üye filan olsan uzun uzun sana anlatırdım beşiktaş'ın türk spor tarihinin en değerli anlaşmasını yaptığını,yıllardır iki büyükten tek eksiğimizin stad gelirleri olduğunu,bu yüzden beşiktaş'ın rakiplerine nazaran 150 milyon dolar geriden geldiğini,gelecek yıldan itibaren 2 takımdan da finansal olarak aynı duruma hatta daha iyi duruma geleceğimizi uzun uzun anlatırdım ama maalesef üzülerek söylüyorumki gördüğüm kadarıyla sendeki kapasite belli.ilk iki cümleyi okuyan bana hak verecektir.senden de bir cevap beklemiyorum hadi iyi forumlar sana

• quote:

quote:

quote:

neymiş şu an borç yapıyomuşuz o yüzden stadın bütün parası borca gidicekmiş öyle aman amanda bir para kazanmayacakmışız.valla eski bir üye filan olsan uzun uzun sana anlatırdım beşiktaş'ın türk spor tarihinin en değerli anlaşmasını yaptığını,yıllardır iki büyükten tek eksiğimizin stad gelirleri olduğunu,bu yüzden beşiktaş'ın rakiplerine nazaran 150 milyon dolar geriden geldiğini,gelecek yıldan itibaren 2 takımdan da finansal olarak aynı duruma hatta daha iyi duruma geleceğimizi uzun uzun anlatırdım ama maalesef üzülerek söylüyorumki gördüğüm kadarıyla sendeki kapasite belli.ilk iki cümleyi okuyan bana hak verecektir.senden de bir cevap beklemiyorum hadi iyi forumlar sana

Tabi tabi canım stad yapılır yapılmaz gelsin İbrahimoviçler. Kapasite filan adam gibi konuş sövmiyim şimdi...

• Yabancı sınırı kesinlikle kalkmalı.!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi tabi canım stad yapılır yapılmaz gelsin İbrahimoviçler. Kapasite filan adam gibi konuş sövmiyim şimdi...

İşte kapasite diye bundan bahsediyodum ...söv sen kardeşim kapasiten bu nasılsa küfür zaten en iyi yaptığınız iş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.