Şimdi Ara

Yabancı Sitelere Girişde Bir Sorunmu Var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yasaklı yabancı sitelere dns değiştirip rahatlıkla girebiliyordum fakat son 1 haftadır girdiğim bazı adult içerikli siteler hiç bir şekilde açmıyor mozillada şu hatayı veriyor.

Bağlantı kesildi

Sayfa yüklenirken sunucuyla bağlantı kesildi.

Bağlantı sırasında ağ iletişimi kesintiye uğradı. Lütfen yeniden deneyin.

Explorer de ise : Sayfa görüntülenemiyor
    Aradığınız sayfa şu an kullanılamıyor. Web sitesi teknik sorunlar yaşıyor olabilir ya da tarayıcınızın ayarlarını değiştirmeniz gerekebilir hatası veriyor.

4.2.2.1 i de denedim 208 olanıda diğer alternatiflerede baktım ama hep aynı dns artık işe yaramıyor.
    Ktunnel tarzı sitelerle giriş yapabiliyorum fakat ben şifreyle giriş yapıp videoları indirdiğim için ktunnel ve o tarz sitelerle login olsamda videoların download linklerine ulaşamıyorum
    bahsetiğim siteler :
    incrediblepass
    vidz.com

şifreyi kullandığım ve tespit olduğum için ban yemiş olabilirmiyim acaba eğer öyleyse bunu nasıl kaldırabilirim ip'mi de değiştiriyorum ama o da kar etmedi bu sorunu çözmek için hangi yöntemi kullanmam gerekiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz ?

• Bu sorun bendede var.. Bazı günler hiç girmiyor bazı günler hiç sorun yok.
  • arasıra açsa yine iyide 1 haftadır hergün deniyorum hiç girmiyor sende açıyormu acaba bu bahsetiğim siteler ?
    benden kaynaklı bir sorun olabilirmi acaba
  • Mozilla da bi yerde yonlendirme yapıylıyodu bir web sitesi uzerinden bilen varmı acaba???
  • Bende de aynı sorun oluyordu.
    Biraz zaman geçince hiçbir siteye girmiyordu.Google bile açmıyordu.Sonra farkettim ki ister OpenDns olsun isterse 4.2.2.1 olsun DNS ekleyince bu sorun oluyor.

"DNS sunucu adresini otomatik al." seçeneğini işaretleyince sorun ortadan kalkıyor.

Ancak bu seferde yasaklı olarak bildiğimiz diğer sitelere girmiyordu.Ondan sonra Treewalk DNS programını kullanmaya başladım.Oldukça güzel bir programdı,siteleri oldukça hızlı açıyordu.Bu seferde oynadığım CoD2 multide ping sorunu olduğu için o programı kaldırdım.Eğer bu tür oyunlarda ping sorunu meydana getirmiyorsa ya da oynamıyorsanız bu programı kullanın.

Treewalkla yaşadığım ping sorunu yüzünden yine "DNS sunucu adresini otomatik al." seçeneğini işaretledim,yasaklı sitelere girememe sorununu ise artık DNS yazmadan host dosyasındaki değişiklikle hallediyorum.
  • bende trky dns ayar kullanıyorum ama yuotube video izlemiyorun error diyor ve artık youtubeyi cok az kullaniyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.