Şimdi Ara

yabancilarin ataturke bakisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim soyle bir sorum var yurt disinda ATATÜRK hakkinda nasil dusunuyorlar yani bu bizim ona karsi dusuncelerimizi degistirmez ama bunu merak ettim yani ne bileyim ingilizler nasil bakiyorlar veya yunanlar ne dusunuyorlar bileniniz tanidigi olup soraniniz var midir?

Birde bir istegim var konuya siyaset amacli mesajlar gondermeyin ki konu kilitlenmesin

Duzenleme asagidan bir arkadas ataturkun adini buyuk yazmam konusunda beni uyarmis ben de editleyerek bunu gerceklestirdim fakat konu basligini nasil editleyecegimi bilmedigim icin basliktaki kucuk kaldi hosgorun lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KerKele -- 27 Mayıs 2013; 22:22:02 >

• tanimiyolar
  • saka degil cidden tanimiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Again

tanimiyolar
    Sevmedikleri kesin.Kuyruk acıları vardır 80 küsür yıl önceden
  • quote:

tanimiyolar

+1
  • Yani ne bileyim bir che yi chavez i biliyorlar kaldi ki ataturk hasta bir adamdan dunyanin sayili guclerine karsi koyarak yeni bir ulke kurmus bunula da yetinmeyip 15 yilda bir halkin tum.dusunce dunyasini yine kendi kulturu icinde harmanlayip degistirmis bir kisi neden onlar kadar taninmiyor ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

quote:

tanimiyolar

+1

Alıntıları Göster
    Cok genellediniz.. bal gibi de tanıyorlar..

-Heeeeiiim Ataturk! He is the father of Turkish people! diyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: KerKele

Yani ne bileyim bir che yi chavez i biliyorlar kaldi ki ataturk hasta bir adamdan dunyanin sayili guclerine karsi koyarak yeni bir ulke kurmus bunula da yetinmeyip 15 yilda bir halkin tum.dusunce dunyasini yine kendi kulturu icinde harmanlayip degistirmis bir kisi neden onlar kadar taninmiyor ki
    iyi tanıyorlar. burjuva devrimcisi diyorlar genelde. türkiye'yi modern hale getiren kişi olarak bakılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cago135

Bu mesaj silindi.
    ben çin müfredatnda Atatürk var diye biliyorum bi yerden duymuştum.
  • Bi amerika kitasi ulkesinde ataturk adinda cicek turu varmis buna cok sasirmistim
  • Yurt dışında yaşayan forumdaşlar bilgilendirirse daha yararlı olur.
  • Sen daha Atatürk ü büyük harfle yazmazken onlaron Atatürk ü bilmesini mi bekliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Ayi

Cok genellediniz.. bal gibi de tanıyorlar..

-Heeeeiiim Ataturk! He is the father of Turkish people! diyorlar..

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

quote:

tanimiyolar

+1

Alıntıları Göster
    eğer onun gibi muhteşem lider ve fedakar askerler benim birleştiğim 5-6 ülkeyi indirseydi bende sevmezdim büyük ihtimal,halen Atatürk'ü ve askerlerimize laf atanlara yazık vallahi yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLeXL

eğer onun gibi muhteşem lider ve fedakar askerler benim birleştiğim 5-6 ülkeyi indirseydi bende sevmezdim büyük ihtimal,halen Atatürk'ü ve askerlerimize laf atanlara yazık vallahi yazık

Alıntıları Göster

• Tarihle ilgilenen biliyor mutlaka onun dışında kendi başbakanini bilmeyen çoğunluk var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DryWeather

Tarihle ilgilenen biliyor mutlaka onun dışında kendi başbakanini bilmeyen çoğunluk var.
    Tarih ilgisi olanlar biliyor. Youtube'da bazı tarih programlarında gördüm şaşırdım valla.
  • nasil tanimazlar ataturk olmasaydi onlar olmazdi pardon biz olmazdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: CroxLine

nasil tanimazlar ataturk olmasaydi onlar olmazdi pardon biz olmazdik

maklube hazır mı mübarek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLeXL

quote:

Orijinalden alıntı: CroxLine

nasil tanimazlar ataturk olmasaydi onlar olmazdi pardon biz olmazdik

maklube hazır mı mübarek?

Alıntıları Göster
    abd savunma bakanının bile dilinden düşmüyor atatürk.bilgili insanlara sorarsanız hepsi tanır.ama halka sorarsanız tanımaması normal.bizim ülkemizde dahil cogu ülke vatandaşı ülkelerin yerlerini bile bilmiyor.hatta piramitleri türkiyeden kaçırmışlar deyince inanan bile cıkıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.