Şimdi Ara

Yahoo e-mail giriş sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yahoo hesabıma giremiyorum yardımcı olurmusunuz istedikleri sorunun yanıtını ben oluşturmadım.yardımlarınıza teşekkürler,

Kimliğinizi Onaylayın: Güvenlik Sorusuna Yanıt VerKapatAygıtınızı neden tanıyamıyoruz?

Daha önce kullanmadığınız bir aygıt ya da tarayıcı kullanıyorsunuz.
    Tarayıcıda çerezleri silmiş olabilirsiniz ya da tarayıcınız kapatıldığında çerezleri silecek şekilde ayarlanmış olabilir.
    "Private Browsing" (Özel Gezinme) modunu kullanıyorsunuz.

Tanımadığımız bir aygıtı kullanarak oturum açıyorsunuz. Nedenini öğrenin
    Hesabınızın güvenliği için lütfen aşağıdaki güvenlik sorunuza yanıt verin.
    What town was your father born in?
    3 Mart 2010 tarihinde eklendi

• Başka cihazdan girilmesin denmiş, siz tanımlanmamış bir cihazdan girmeye çalışıyorsunuz. Bu arada soru İngilizce, o yüzden üye olurkenki ekran da İngilizceymiş diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gredi

Merhaba,

yahoo hesabıma giremiyorum yardımcı olurmusunuz istedikleri sorunun yanıtını ben oluşturmadım.yardımlarınıza teşekkürler,

Kimliğinizi Onaylayın: Güvenlik Sorusuna Yanıt VerKapatAygıtınızı neden tanıyamıyoruz?

Daha önce kullanmadığınız bir aygıt ya da tarayıcı kullanıyorsunuz.
    Tarayıcıda çerezleri silmiş olabilirsiniz ya da tarayıcınız kapatıldığında çerezleri silecek şekilde ayarlanmış olabilir.
    "Private Browsing" (Özel Gezinme) modunu kullanıyorsunuz.

Tanımadığımız bir aygıtı kullanarak oturum açıyorsunuz. Nedenini öğrenin
    Hesabınızın güvenliği için lütfen aşağıdaki güvenlik sorunuza yanıt verin.
    What town was your father born in?
    3 Mart 2010 tarihinde eklendi

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum. Nasıl çözeceğiz bu sorunu irtibat mail adresi bile bulamadım yahoo merkezin. Neredeyse 10 yıllık hesabım gitti inanamıyorum? Resmen hiç eklemediğim soruları soruyor "balayınızı nerede yaptınız" "en küçük çocuğunuz adı" gibi abuk sorular çıkıyor. Cevap vermek imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonder -- 30 Ocak 2013; 23:11:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.