Şimdi Ara

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Yurtdışı Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Yurtdışında farklı bir hat kullanılacağı için Yapı Kredi Mobil kullanabiliyormuyuz. Kullanabiliyorsak havale eft işlemleri yapılabilirmi.

Sorunun kaynağı bildiğiniz gibi Sms onayı. Yabancı bir hat takılı olacağı için ne şekilde hallediliyor.

Şimdiden teşekkürler.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Yapı Kredi Mobil Bankacılık ile Yurtdışında Güvenle İşlemlerini Gerçekleştir

Yurtdışına seyahat ederken finansal işlemlerini kolay ve güvenli bir şekilde yönetmek için Yapı Kredi Mobil Bankacılık'ın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsin.

Kartını Yurtdışı Kullanımına Açma

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden kredi kartını veya banka kartını kolayca yurtdışı kullanımına açabilirsin.

Yurtdışında Mobil Bankacılık Kullanımı

Yurtdışında da Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını kullanarak aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsin:

• Bakiye ve hesap hareketlerini kontrol etme
    • Para gönderme ve alma
    • Faturalarını ödeme
    • Döviz kuru hesaplama

Güvenli İşlemler için İpuçları

Yurtdışında mobil bankacılık kullanırken güvenliği sağlamak için şu ipuçlarını takip etmelisin:

• Güvenilir Wi-Fi ağlarına bağlan.
    • Mobil cihazındaki yazılımını ve uygulamaları güncel tut.
    • Bilgilerini kimseyle paylaşma.
    • Şüpheli işlemleri derhal bankana bildir.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık ile yurtdışındaki finansal işlemlerini zahmetsizce halledebilir, seyahatini keyifle geçirebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    Türkiye’de aktif eyemeniz lazım sms onayı yerine mobil onay kullanırsanız eft havale gibi durumlarda telefondan işlemi çözersiniz fakat dikkatli olun farklı cihazdan girmeyin yoksa tekrar sms istiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ben yurt dışında 2. telefon kullanıyorum. Türk hattımı uluslararası dolaşıma kapatsamda sms geliyor. Fakat arkadaşın dediği mobil onay nasıl yapılıyor? Kolaysa belki daha kullanışlı olabilir

• Kullanılıyor, internet yeterli. Sms içinde ben telefonum tek simli iken ikinci bir basit telefon almıştım sadece sms için onu kullanıyordum evde duruyordu bence en sağlıklısı buydu hat güvende oluyordu. Yurtdışında mobil onayı deneyimlemedim, lakin sadece mobil onaya ayarlanıyorsa telefonun çalınması kaybolması durumunda ne olur nasıl çözülür bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aroretiel -- 27 Haziran 2022; 21:11:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.