Şimdi Ara

Yapıkredi Play karta Mavi'de 150 liraya 50 lira hediye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
10
Favori
11.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

quote:

Orijinalden alıntı: anvil

3 taksitle aldım ardından ykb'den tebrikler mesajı geldi. ama şimdi koşullara tekrar baktım da 150 TL ve üzeri peşin alışverişlere diyor. Taksitliyi yazmayı mı unutmuşlar acaba?

Bankaya arayıp sorabilirseniz, herkes bilgilenmiş olur. Alışveriş yapmış biri olarak sizin aramanız daha uygun olur diye düşünüyorum.

Aradım peşin taksit farketmiyormuş. Kampanya katılımı gerçekleşmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametcitak

Yapıkredi Play karta Mavi'de 150 liraya 50 lira hediye

Bu ne hocam
  • Bugüne özel fw30 kodu ile de combo yapabilirsiniz

• arkadaşlar internet sitesinden aldığımız ürünü, mağazadan değiştirme veya hediye çekine çevirme yapılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

arkadaşlar internet sitesinden aldığımız ürünü, mağazadan değiştirme veya hediye çekine çevirme yapılıyor mu?

Mağazada değişim oluyor 2 kez yaptım hatta.Ama mağazadan iade direk kartına iade olarak yansır diye biliyorum,Çek'e dönüşmüyor galiba

• Arkadaşlar bu karta yüklenen 50 TL puanı nasıl kullanıyoruz mesela market alışverişinde yada mağazalarda falan kartı verince ne diyoruz nasıl pos geçiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birden fazla kod nasıl yazıyoruz? Sadece bir tane mi kod yazabiliyoruz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BurakBey3545 B kullanıcısına yanıt
    Şuradan nerelerde geçtiğine bakın :https://forum.donanimhaber.com/kredi-karti-puanlarinin-kullanilabildigi-market-ve-magazalar--113517220

Bankanızın sitesinden de kontrol edebilirsiniz. Kasada puan kullanacağınızı belirtin, anlaşmalı postan miktar kontrolü yapıp oradan çekerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Şuradan nerelerde geçtiğine bakın :https://forum.donanimhaber.com/kredi-karti-puanlarinin-kullanilabildigi-market-ve-magazalar--113517220

Bankanızın sitesinden de kontrol edebilirsiniz. Kasada puan kullanacağınızı belirtin, anlaşmalı postan miktar kontrolü yapıp oradan çekerler.

Çok teşekkürler anladım tamamdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cek satista 200/40 indirim cekleri 5 tl ye satiliyor bir bakin kombo olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

quote:

3 taksitle aldım ardından ykb'den tebrikler mesajı geldi. ama şimdi koşullara tekrar baktım da 150 TL ve üzeri peşin alışverişlere diyor. Taksitliyi yazmayı mı unutmuşlar acaba?

Bankaya arayıp sorabilirseniz, herkes bilgilenmiş olur. Alışveriş yapmış biri olarak sizin aramanız daha uygun olur diye düşünüyorum.

Aradım peşin taksit farketmiyormuş. Kampanya katılımı gerçekleşmiş.

Siz bence müşteri temsilcisinin lafına güvenmeyin, kampanya koşullarında peşin harcama için geçerli olduğu belirtilmiş.
    http://www.yapikrediplay.com.tr/play-firsatlari/detay/play-kart-kampanyalari/mavide-50-tl-puan-931.aspx

Yapıkredi Play karta Mavi'de 150 liraya 50 lira hediye
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auslaender -- 6 Kasım 2017; 1:2:27 >

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Parayla kimseden çek almaya gerek yok. Mavi online mağaza yeni üyelere altlimitsiz 10 tl, ayrıca sezon ürünlerinde geçerli 200 liralık harcamaya da 30 tl indirim uyguluyor zaten. Muhtemelen indirim çeki adı altında satış yapanlar da zaten herkese sunulan bu 10+30 luk kodları veriyordur.
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Taksitli aldım internet üzerinden. Mesaj geldi kazandınız diye.

• ozelfen kullanıcısına yanıt
    Tamam öyleyse hocam güle güle harcayın
    Cepteteb mobil uygulamada da var 200/40 mavi kodu

• quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Banka kartları dahil değil,sadece kredi kartı ama kredi kartınız varsa program ve özellik ayarlarından Play'e çevirebilirsiniz.Bende de Adios mevcut,Play'e çevirip alışveriş yaparak ve puan yüklemesi yapıldıktan sonra tekrar Adios'a çevireceğim.

Nereden yapıyoruz bu çevirme işlemini, teşekkürler.

• Merhaba,

İnternet şubeden Kartlarım,Program Özellik İşlemleri ve sağ tarafta "Kart Çeşidi Değiştir"e tıklayarak değiştirebilirsiniz.

• Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyordum ama cepteteb kart kullanılması gerekli herhalde, öte taraftan Yapıkredi Play kart 60 tl puan veriyor mavi için.

Ben
    Play karttan 60 tl puan
    Kartuş karttan 30 tl puan
    Online mağazadan 30 tl indirim
    şeklinde yararlandım.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auslaender -- 6 Kasım 2017; 18:17:54 >
    Online mağaza indirimini nasıl kullanabildiniz?

• avantajixi unutma :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.