Şimdi Ara

Yaqin mc13-s El34 tube amplifier (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PF

quote:

Orijinalden alıntı: S.Togay

PF simdiden kolay gelsin.
    Heresy ikinci el alinacaksa yerine israrla forte-II oneririm.
    Klipsch i yurt disindan kendiniz getirecekseniz mumkun haricinde imkansiz diyelim. Ozellikle ikinci el gumrukte vergilendirilemeyecegi icin hic dusunmeyin.

İkinci el ürünleri gümrükten geçirmesi zor mu? Bilmediğim için soruyorum, bu durumda ebay'den aldığımız hiç bir ürünün geçmemesi gerekmez mi? Yani herhangi bir kıstası var mıdır?

Zaten son yaptığım planlamaya göre hoparlörü de kendim yapacağım. Anlamsız paralar vermek saçma geliyor :)

Anlamsız para vermek saçma mı geliyor enteresan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orada ikinci el satan olduğu gibi sıfır satan da birçok mağaza var.
  • Serden Bey Merhaba

Lambalı amfi arayışı içerisinde iken yaqin ile karşılaştım ve okuduğum yorumlar beni yakin mc13s almaya yönlendirdi, ürünü türkiyede ilk siz almışsınız ve burada paylaşmışsınız, bu paylaşım için ayrıca size çok teşekkür ederim. Eşimi yurtdışından sipariş vermek için ikna etmekte çok zorlanıyordum, bu yazınız sayesinde bu sorunu da aşmış oldum :) 1 yılı aşkın zamandır yaqin kullanıcısı olarak yeni alacağım yakin mc13s için beni bilgilendireceğiniz yada uyaracağınız bir husus varmıdır öğrenmek isterim, satın aldıktan sonra ah vah etmenin bir anlamı olmayacaktır. Gördüğüm kadarıyla bu modelin lamba koruyucu kafesi yok, kafesi olan bir model mi tercih etmeliyim sizce? İstanbul da ikamet ediyorum keşke istanbulda görme ve hoparlörlerim (icon audio mfv3) ile test etme şansım olsa idi, risk alıp görmüş olacağım sonucu. Ayrıca bilmediğim bir konu hakkında da fikrinizi almak isterim, ürün tr ye geldiğinde gümrük vergisi alınacak olursa nasıl bir uygulama mevcut, gümrüğe mi gideceğim vergiyi ödemeye? ürünü 80-90 dolar gibi bir fatura tutarı kestirip bu sorundan kurtulma şansımız var mıdır? Bildiğiniz sorulara cevap verirseniz çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

• SoLonely S kullanıcısına yanıt
    Ben bu amfiyi alırken ısrarla düşük fiyatlı beyan etmeyin dememe rağmen 50$ beyan etmişler. 21 kiloluk paket olduğu için PTT posta ile göndermiyorlar, DHL ile geliyor. Ne kadara aldığınızı ispatlamanız gerekiyor. 21 kiloluk pakete 80$ yazarsanız komik olur. Zaten kargosu 200$ civarı. Ürün fiyatının biraz üzerinde gümrük fiyatlandırma yapmış. Vergisini ödedim ve ürünü evime postaladılar.

Yakın bir arkadaşıma ise geçen ay aldığı şey için bu riskli ürün biz gümrük işlemlerini yapmıyoruz dediler. Ekstradan yüklüce fatura ödemek zorunda kaldı. Bu riski her zaman göz önünde bulundurun.

Lamba koruyucu kafes çocuğunuz yoksa dert edilecek birşey değil.

Ben amfiyi orjinal lambasıyla kullanıyorum, çok memnunum. Ancak rock ve elektronik müziklerde özellikle düşük hassasiyetli kolonlarla yeterince memnun etmeyebilir. k

• Gorkem guzel ozetlemis durumu. Ekleyecegim tek sey uzerindeki mevcut lambalarin hepsini daha kalitelileri ile yenilemek olacaktir. Daha once yazdigim gibi cihazin ic donanim malzemeleri cok kaliteli.

• Cevabınız için cok teşekkürler,17 aylık bir canavar oğlum var o nedenle kafes şart, bu nedenle sanırım mc550b modelini tercih edeceğim ama 18x2 watt lık çıkış gücü var. Mc550 nin lambaları daha iyi ama ses çıkışı düşük, yine kafamda soru işaretleri var :)

• Lambanin sicakligi kafeside etkiliyor. Fakat tedbir almak iyidir. O cihazda cok kaliteli.

• üstad bots av 711 ile klipsch scala videonuzu keyifle dinledim elinize sağlık
  • Begendigine sevindim
     Yaqin mc13-s El34 tube amplifier

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Togay -- 17 Aralık 2014; 21:46:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.