Şimdi Ara

yardım eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam forum sakinleri 2 araç arasında kararsız kaldım yardım ederseniz cok sevinirim

Fluence Expression 1.5 dCi 105 bg
    CIVIC Sedan ELEGANCE

artı ve eksi özelliklerini belirtirseniz çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ediyorum

• Özür diliyorum sitede yeni olduğum için yanlış yere açmışım cevab verirseniz sevinirim
  • 3,75 olan benzin kazığından dolayı Fluence diyorum,ancak ben fazla yol yapmam derseniz Civic derim,seçiminiz yakıtla alakalı olmalı.
  • lenovo 3000 n200 pil simgesi görev çubugunda görünmüyor ne yaptıysam başaramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk1979

lenovo 3000 n200 pil simgesi görev çubugunda görünmüyor ne yaptıysam başaramadım

ee yani??
    Otomobil ile alakası
  • Fazla kilometre yapmayız da fluence icin pek iyi demiyorlar tabi göreceli bir kavram bu. Civic konfor bakımından renaulta göre nasıl?
  • civic her yönden fluence den iyi ama ekonomi derseniz fluence
  • Çok kilometre yapacaksanız Fluence (hem yakıt hem bakım maliyetleri), yoksa civic derim
  • Fluence icin pek sağlam değil diyorlar kasa tam oturmamıs acele yapılan bi araç diyorlar doğruluk payı nedir? kullanıcıları varsa bilgi alabilir miyim? civic icinde vites kutusu arızası cıkartıyor diyorlar ne derece doğru?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.