Şimdi Ara

Yardım lütfen ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben babamlar bir site kurdum , adını vermym . Bakır malzemeler ve mutfak malzemeleriyle ilgili . Daha site o kadar gelişmedi ona bir tane intro lazım . Bildiğiniz güzel bi intro var mı ? Lütfen söyleyin , bi türlü bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: sayer2012

Arkadaşlar ben babamlar bir site kurdum , adını vermym . Bakır malzemeler ve mutfak malzemeleriyle ilgili . Daha site o kadar gelişmedi ona bir tane intro lazım . Bildiğiniz güzel bi intro var mı ? Lütfen söyleyin , bi türlü bulamadım

Adını vermesenizde imzanızda var. Öncelikle ben ticaret sitelerinde introyu önermem. Çünkü ticaret ciddi bir iştir ve introlar bu işin ciddiliğini bozuyor ve kullanıcıya zaman kaybı yaşatıyor. Bildiğimiz introyu isterseniz sitenin bütünlüğünü bozarsınız. Bu söylediklerime rağmen hala intro istiyorsanız siz bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

quote:

Orijinalden alıntı: sayer2012

Arkadaşlar ben babamlar bir site kurdum , adını vermym . Bakır malzemeler ve mutfak malzemeleriyle ilgili . Daha site o kadar gelişmedi ona bir tane intro lazım . Bildiğiniz güzel bi intro var mı ? Lütfen söyleyin , bi türlü bulamadım

Adını vermesenizde imzanızda var. Öncelikle ben ticaret sitelerinde introyu önermem. Çünkü ticaret ciddi bir iştir ve introlar bu işin ciddiliğini bozuyor ve kullanıcıya zaman kaybı yaşatıyor. Bildiğimiz introyu isterseniz sitenin bütünlüğünü bozarsınız. Bu söylediklerime rağmen hala intro istiyorsanız siz bilirsiniz.

tamamdır kardeşim saol yinede

• Evet ticaret sitelerinde ürünlerin ön planda olmasına ve sade şıklığa önem verilmeli diye düşünüyorum ben de. Kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.