Şimdi Ara

Yardımlarınızı bekliyorum yks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yıl sadece tyt çalışıp gircektim normalde sınava 6.5 ay kaldı ama ben de tyt ayt 0 yani hatta eksilerdeyim diploma 65.34 hedefim tip ilk 5 yada 10 k acaba 2023 te tek seferde mi girim yksye yoksa bu yıl sadece tyt yapıp 2023 tede sadece Ayt mi yapım kafam çok karışık

• Öncelikle hedefin tıp olması için elinde bir şeyler olması lazım hicbir şey yapmayıp hedef tıp dersen o hedef değil hayal olur
  • E zaten bende bunu diyorum işte elimde birsey yok bu 18 ayı nasıl değerlendirim diye
  • Bir yerden başlamak lazım seneye sistem ne olur bilinmez yapabildiğini yap sonuca göre önüne bakarsın
  • Önümde 6 ay var anca tyt biter deneme vs ayt olmayacak her harikularda giricem 2023 te
  • Birkaç böyle konu açtığını gördüm kafan çok karışık sanırım. otur çalış bu yıl iyice temel mi oluşturursun sadece tyt mi çalışırsın,seneye tyt mi korursun ikisine de birden mi hazıranırsın o zaman düşün. Bu sene çalıştığın da seneye kâr kalır, temelsiz şekilde 1 sene çalışacağına bunu 18 aya yay, bu 6 aylık süreçte sadece tyt de çalışabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 16 Kasım 2021; 8:44:41 >
  • medness M kullanıcısına yanıt
    Yani bu 6.5 ayda sadece full tyt çalışıp bu yılki sınava girip( sadece tyt) seneye sadece ayt çalışmak dahami mantıklı şimdi söylede düşündüm ayt olmayacak 0 ayt ile 2023 teki sınava kadar full ayt caliscam evet tyt korumasi olursa ama Garantisi varmı ayt fullemenin emin değilim hem bu yıl tytdende emin değilim bende 2023 e kadar full tyt ayt birlikte çalışip Ağustosa kadar tüm tyt ayt konularını bitirip iyi bir temel atıp Eylül'den sonraki süreçte sürekli soru deneme tekrar şeklinde gideyim diyorum 2023 e kadar bu şekilde düşündüm ama akıl akıldan üstündür tabi o yüzden açtım konuyu fikir olabilir diye
  • ebrumylove E kullanıcısına yanıt

Sen bu sene sadece tytye hazırlanıyor gibi gir,

Temelin kötüyse ve kaynağın yoksa karekök mps, 345 tyt matematik, bilgisarmal problem,karekök tyt mat gibi daha başlangıç seviyesi şeyler al, bunları bitirdikten ve iyi bir temelden sonra 3d, orijinal gibi sağlam kaynakları çözeceksin.(bu 3d orijinal gibi kaynakları denemeyle beraber götürebilirsin ocak şubat gibi denemelerle orijinal ve 3d tyt soru bankalarını çözebilirsin)

eksik olduğun tyt konularında çap soru fasikülleri var onları temin et örneğin mutlak değeri hiç yapamıyorsun bu sayılar fasikülleri falan var onu al haftada 1 bitirmeye çalış. Tyt kaynakları bittikten sonra deneme çöz sürekli.

bilgisarmal dilbilgisi, limit türkçe-dilbilgisi,bunları bitirdikten sonra da branş denemesi al

sosyalden de sürekli branş denemesi al tyt. Fenden de burada övülen tyt soru bankalarından 1er tane al bitirmeye çalış(345 yayınları olabilir), sonrasında fenden de sürekli tyt branş denemesi al. Ocak sonu-Şubatın başına kadar bu bahsettiğim kaynakları bitirmek için otur sürekli çalış. Şubat-mart-nisan-mayıs-haziran sürekli deneme kasacaksın ama piyasada tyt branş-tyt genel denemesi bırakmayacaksın, sürekli çözeceksin eksik olduğun konuyu başka soru bankalarından çözeceksin, soru çözümlerine dikkat edeceksin vs.

başın ağrıyacak sıkılacaksın belki de ama bu yıl kazanmak zorundaymış gibi hazırlan 18 ay mevzularını kafandan sil.

tyt koruyamasan bile temel oluşturdum dersin. Tyt temelini hallettikten sonra mezun senende sürekli ayt çalışırsın ve tyt denemesi çözersin.

Şimdi şöyle bi olay var bu süreç 18 ay bu süreci uzatarak,erteleterek ve sırtına 2 tane yük bindirerek sadece kendine kötülük etmiş olursun, bir de tytyi de aytyle beraber çalışmak temelin yoksa ızdırap gibi olur.

tabi senin bileceğin iş.

Aytye de girebilirsin istersen deneme sınavı gibi düşünerekten birşey kaybetmezsin zaten.

• medness M kullanıcısına yanıt
    Peki çok teşekkür ederim 🙏ben tytyi halledim öncelikle sınava 6.5 ay var sıkı bir çalışma ile çalışır girerim bu yıl tytye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.