Şimdi Ara

YARDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaslar ben tibette yeni avrupalı car açıcam sized bi danışım dedim ben 2/1 hybrt hem stuff hemde buff cu yapılandırmalı car yapıcam sizce naıl bi yapılandırma olur bu ?? görüş ve fikirlerinizi bekliorum şimdiden tşkrler ii forumlar

• İyi Bir YapıLandırMa oLmaz. Kanımca.

Çünkü;2/1 hYbert Yapsan BiLe Wizard Yinede MobLara Karşı dayanıksız oLur.Ve öLme Şansı yine yüksek oLur.

Boşu boşuna Mag atack Gücünü Düşürme derim.

Wizard Yapacaksan Full İnt yap.
  • 2/1 yapman çok kötü bir seçim ya pure str ya da int ol. Böyle pure inte göre daha çok dayanırsın fakat çok az vurursun. İlla eu char açıcam diyorsan rogue aç keyfine bak kendi lvlindeki hiçbir chine char seni kolay kolay yatıramaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

2/1 yapman çok kötü bir seçim ya pure str ya da int ol. Böyle pure inte göre daha çok dayanırsın fakat çok az vurursun. İlla eu char açıcam diyorsan rogue aç keyfine bak kendi lvlindeki hiçbir chine char seni kolay kolay yatıramaz

İnsanlar rogue un birkaç videosunu gördükten sonra Tapmaya başladilar..

Ama Rogue hiçte sandığınız gibi değil.

Rogue ayrıca en ^Kıral^ buildd değil. Zaten Srodaki her türlü buildin özellikleri ve dezavantajları vardir.. Bunu şuna benzetebilirsin. Mehmet Hızlı çakar ama çok vuramaz , Furkan çok iyi vurur ama yavaştir , Necla öyle pis indirirki feleğini şaşırırsın. Ama bir yumruk yeter gibi.

Tamam 1vs1 de iyidir ama eğer siz dagger desparete açmışsanız ve adamı prick skilli ile alamadıysanız şansınız pek fazla yok.Bir glavie sallar yere yapışırsınız.Combolarla alabilirim demeyin. O kişi en azından düzgün itemlere sahipse ve levenizde ise ve full str ise şansınız yok. Burdaki herşey şansa bagli.Combolarda sürekli critical vurduğunuzu düşünürsek küçük bir ihtimal var. Ama unutmayın karşınızdaki bir çinli ise, ilk skillde alamadıysanız deparı basın. Bunun için özell bir skill var zaten. Canınızı fullediğinizde ve Prick skilli tekrar işlediğinde geri dönersiniz.

+Crossbow için

Menzilinde büyük bir avantaj var tabi, long shot ve 70 den sonra açılan skilleri harika. Knock back ve knock down çok işinize yarar. Ama dikkat buraya kadar herşey süper. Siz bir long shotu atana kadar size bir blade belki 100 combo glavie ise bir skill indirir. Skill cast time lari çok yavaş. Burdan kaybediyor.

Bir warlocktan stun , wizarddan bind yerseniz yere çakılır kalırsanız. Onlarda sizi orda afiyetle yer. ( Dagger iç,in)

Bir warrior yada bladerdan knock down yerseniz orda şişlerler sizi. ( Her ikisi )( Crossbow extreme sayılmaksizin.)

Bir Glaviden Knock Back yerseniz ilk saldırıyı siz yapamazsiniz, kaybedersiniz. ( Dagger için )

Umarim anlatabilmişimdir..

Ha birde bunların birkaç buffi var. Gücünüzü büyük derece arttiricak ve karşlıgında sizin def ve hpnizi alacaktir.

İşte bu skiller roguelara büyük avantajlar sağlar. Ama bir crossbowda büyük bir def kaybı ve yarım hp kaybı olur. Bu çok tehlikeli bir durum . Ama kendi leveliniz tanklara bile tek atabilirsiniz ( Dagger içinde sayılabilir )

Bu arada bunların yardımcıları Stealth. Stealth gizlenmenizi sağlar. Düşman sizden haberi olmadan oynamaktadir. Bir daggerin o anda vereceği hasar ölümcüldür. Crossbow içinde.

Ama bunlar tespit edilebilir. Fire daki skill rogue ve wizarddaki skiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 3 Ocak 2008; 13:50:48 >

• yani full int yapmam benim için daha karlı olur diyorsunuz oke tmm tşkrler ii forumlar
  • ) 56
    quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

2/1 yapman çok kötü bir seçim ya pure str ya da int ol. Böyle pure inte göre daha çok dayanırsın fakat çok az vurursun. İlla eu char açıcam diyorsan rogue aç keyfine bak kendi lvlindeki hiçbir chine char seni kolay kolay yatıramaz

İnsanlar rogue un birkaç videosunu gördükten sonra Tapmaya başladilar..

Ama Rogue hiçte sandığınız gibi değil.

Rogue ayrıca en ^Kıral^ buildd değil. Zaten Srodaki her türlü buildin özellikleri ve dezavantajları vardir.. Bunu şuna benzetebilirsin. Mehmet Hızlı çakar ama çok vuramaz , Furkan çok iyi vurur ama yavaştir , Necla öyle pis indirirki feleğini şaşırırsın. Ama bir yumruk yeter gibi.

Tamam 1vs1 de iyidir ama eğer siz dagger desparete açmışsanız ve adamı prick skilli ile alamadıysanız şansınız pek fazla yok.Bir glavie sallar yere yapışırsınız.Combolarla alabilirim demeyin. O kişi en azından düzgün itemlere sahipse ve levenizde ise ve full str ise şansınız yok. Burdaki herşey şansa bagli.Combolarda sürekli critical vurduğunuzu düşünürsek küçük bir ihtimal var. Ama unutmayın karşınızdaki bir çinli ise, ilk skillde alamadıysanız deparı basın. Bunun için özell bir skill var zaten. Canınızı fullediğinizde ve Prick skilli tekrar işlediğinde geri dönersiniz.

+Crossbow için

Menzilinde büyük bir avantaj var tabi, long shot ve 70 den sonra açılan skilleri harika. Knock back ve knock down çok işinize yarar. Ama dikkat buraya kadar herşey süper. Siz bir long shotu atana kadar size bir blade belki 100 combo glavie ise bir skill indirir. Skill cast time lari çok yavaş. Burdan kaybediyor.

Bir warlocktan stun , wizarddan bind yerseniz yere çakılır kalırsanız. Onlarda sizi orda afiyetle yer. ( Dagger iç,in)

Bir warrior yada bladerdan knock down yerseniz orda şişlerler sizi. ( Her ikisi )( Crossbow extreme sayılmaksizin.)

Bir Glaviden Knock Back yerseniz ilk saldırıyı siz yapamazsiniz, kaybedersiniz. ( Dagger için )

Umarim anlatabilmişimdir..

Ha birde bunların birkaç buffi var. Gücünüzü büyük derece arttiricak ve karşlıgında sizin def ve hpnizi alacaktir.

İşte bu skiller roguelara büyük avantajlar sağlar. Ama bir crossbowda büyük bir def kaybı ve yarım hp kaybı olur. Bu çok tehlikeli bir durum . Ama kendi leveliniz tanklara bile tek atabilirsiniz ( Dagger içinde sayılabilir )

Bu arada bunların yardımcıları Stealth. Stealth gizlenmenizi sağlar. Düşman sizden haberi olmadan oynamaktadir. Bir daggerin o anda vereceği hasar ölümcüldür. Crossbow içinde.

Ama bunlar tespit edilebilir. Fire daki skill rogue ve wizarddaki skiller.

Güzel anlatmışsın,ama bu bir gerçek ben 56lv full int 55lv rogue lerle kapıştığımda hiç vuramadan tek yiyorum...bir sthealth çakıolar fire desthealth ını yapsam bile bir işe yaramıyor(baya UP lanmış) ben koşarken daggerci ortaya çıkıyor ve (hani şu iki bıçağı da saplama warya adını unuttum) onu yaptığında crit 5k vuruyor.56lv bir İnt de 5k HP beklemeyin benim 5k HP'm var diyende heralde okkalı bir sallama yapmış olurBu arada ezük'de sayılmam pek tüm nukeler açık (tabikide) 56 nukesi de açık ve kıyafetler yabana atılacak türden değil en kötüsü +4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Silence -- 2 Ocak 2008; 15:12:53 >

• anladım full int acıcam ama stuf ve buff yapılandırması ii olurmu
  • @SaD_SouL

Evet bende zaten intlere combo ile bile tek atabilirsiniz dedim orda. o iki daggeri aynı anda kullanma skilliinin adı pricktir.

Zaten senin en korkacağın char türlü crit charlardir. Bu ne demek ilk sırada rogue ve 2. sırada Bowman.
    Onlar için taktikler geliştirebilirsin mesela, sword-shield olduğunu varsayarsak knock down ( yatır-batır ) yapman sana büyük kolaylık sağlayacaktir ve özellikle rogue un orda extreme bufflardan birini açtıysa zaten sen sonra orda bir nukeyle indirebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.