Şimdi Ara

YARDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LVL KASMASI ZOR OLMAYAN PVP Sİ GÜZEL OLAN OYUN ARIYORUM.. rising force tadında

• Bence Yanlış Şekilde Arıyorsun Ortamı Olan Bir Oyun Ararsan Senin Adına Daha Yararlı Olacağını Düşünüyorum Ve Sanmıyorum Exp Kasması Kolay Olan Oyun Olsun Belirli Bir Seviyeden Sonra Her Oyun Zorlar Bu Sıralar Hobi Olarak Rose Online Oynamaktayım Görüntüler Çizgi Karakter Tarzında Olsada Bence Herkesin Denemek İsteyeceği Türden Bir Oyun..

Ama Benim Beyendiğimi Herkes Beyenmek Zorunda Değil Tabi Önce Araştır Ve Araştırın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özkan -- 5 Ekim 2008; 0:58:36 >
  • rose denemiştim beğenmedim aga ya yinede sağol.. Rising force nin lvl kasması cok zor değildi ya cok güzeldi zaten pvp nin zevkinden lvl kasmaya gerek duymuyodum 46 ydı lvlim..oyunuda çözmüştüm codemaster sağolsun içine etti..şimdi bi sürü oyuna baktım ama hic biride hos gelmedi...

risingin pvp si güzeldi günde 3 defa chip war savası dısında her an her yerde kapısabiliyodun aksiyon süperdi yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuTe_BoY -- 5 Ekim 2008; 1:54:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.