Şimdi Ara

Yarın Hangi Ürünü Almalıyım [Önceliğim Görüntü + Smart]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eylül ayında düğünüm var ve yarın teknoloji marketlerinden bir tanesinden tv alacağım.. Tv yi koyacağım oda 6 metre kare fakat izleme mesafesi konusunda net fikrim yok 6 metre kare de olabilir 3,5 metre kare de olabilir çünkü oturma gruplarını oda içerisine yerleştirmeye bağlı.. Bu bağlamda alacağım tv kaç inc olması gerekmekte ? 6 metre kareye kaç inç gerekiyor.. (olası en büyük izleme mesafesi)

Ayrıca benim için önemli olan kriter Görüntü ve Smart 3D yi fazla kullanacağımı düşünmüyorum. Fiyat olarak da en fazla 2.100 olarak çıkabilirim. Bu özellikler doğrultusunda önerebileceğiniz f/p a göre hangi tv ve kaç inc tir.

Ayrıca mevcut kampanyaları takip edemiyorum şu anda bu durumum için hangi kampanyalardan yararlanabilirim. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar yok mu bir önerisi fikri düşüncesi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: halisakal

http://www.kliksa.com/urun/lg-47lb730v-dvb-s2t2c-3d-fhd-smart-led-tv-2-gozluk/902067510

Bütçem 2100 teşekkür ediyorum
  • 42 inç olanını alabilirsin, smart önemli olduğu için mutlaka webos yüklü LG tavsiye ediyorum.
  • önemli olan metre kare değil izleme mesafesidir kafandakini söyle ona göre yardımcı olalım.
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-42lb670v-3d-smart-tv-uydu-alici-700hz-lg-tr-122259689

bundan daha uygununu bulamazsın, ürün de güzel
    ben de yarın 47" alacam sanırım, sonyle arasında kararsız kaldım
  • EVO64

4 - 4,5 metre kare diyebiliriz

TopSakaL

forumda bu seri için pek iyi şeyler söylenmemekte bakalım sanırım samsung 40h6470 yada 40h6500 ile sony ye yöneleceğim
  • Ben de yeni aldım bizimde 4.5 metre 47 inç aldım . Bulabilirsen sony al bulamazsan lg 670v alabilirsin. çok sorun olduğunu bende duydum ben de ilk başta bu tv ile philips 7008k arasında kaldım philips aldım fakat o da bozuldu bu işler biraz şans işi.
  • İzleme mesafesi için gidip bir mağazaya bakmak gerek. Bence 42 inch bir TV yeterince büyük normal bir salonda. Ben de LG 42lb670v tercih ettim. Henüz kullanmadım. Ama Sony hem pahalı, hem TV için Türkiye pazarından çekilme söylentileri var hem de forumda bu senenin serilerinin panel kalitesinin iyi olmadığı falan yazıyordu. LG kullanan bir kaç kişi (forumdan değil şahsen tanıdığım insan ve onun arkadaşlarından biliyorum) çok memnunlar. Toplu halde aldılar. Sıkıntı yaşayan yok. Tabiki her üründe sıkıntı çıkabilir. Ama kullanım kolaylığı, özellik çeşitliliği, fiyat, çok satıldığı için kolay destek bulma ihtimali gibi etkenler ile ben LG tercih ettim.

Samsung modellerinde de dijital karasal yayını desteklemeyen model çok. Önem verirseniz bunu da bilin.
  • İlgili arkadaşların yorumları için teşekkür ediyorum Samsung H406470 aldım. Kurulumu henüz yaptırmadım bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.