Şimdi Ara

Yarın Okulu Yakıcam. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Meduzz

dostum gizli kayıt yap parayı verirken kameraya kaydet. 50 lirayı ver al telefonunu sonra kaydı tamamla. arkadaşlarınızla organize olun. sonra kayıtları gerekli mercilere ilet.

Ayriyetten bu kayıtları haber kanallarına da yolla. Bak gör o zaman o müdürün halini.
  • hiç ses etme bi gizli kamera fln ayarla cantana çıkışta git 50 tl yi ver telefonu al 2 gün sonra paranı geri iste vermezse videoyu göster .
  • Gizli kayıt mantıklı gibide okulda öğrenciler arasında birlik yok hem düşününce öyle kameraya çekilcek bi ortam olmuyo .
  • NİCK KONU UYUMU
  • bi ses kaydı aracıyla git evladım sonra bu ses kaydını velinle birlikte milli eğtime gidicen adamın sıkı torpili arkası yoksa nanay sonuçta çokta umut bağlama sonuçta torpil arka ense türkiyesinde yaşıyoruz(feto cemiyetine üyeyse kesin yırtar)..tek başına gitme iplemezler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Aralık 2011; 12:55:04 >
  • yine şikayet etciler toplanır. Arkadaşlar ortaya bi fikir atıyorsanız gidilmesi gereken yerleri de yazın. Adam müdürü hademeye şikayet edicek değil ya.

Bi çoğunuz hayatınızda hiç resmi şikayette bulunmamışsınızdır. Bence deneyimliler ayrıntılı bilgi vermeli arkadaşa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_

NİCK KONU UYUMU

Doğru burda konu açmak için binbaşı olup ingilizce garip bi nick olması lazım dimi ?

Sizin gibiler yüzünden forum'dan soğuyorum.3 senelik takipçiyim YAZIK
  • quote:

Orijinalden alıntı: atargider

quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_

NİCK KONU UYUMU

Doğru burda konu açmak için binbaşı olup ingilizce garip bi nick olması lazım dimi ?

Sizin gibiler yüzünden forum'dan soğuyorum.3 senelik takipçiyim YAZIK

Evet öyle olması lazım.derhal kapat konuyu.emrediyorum
  • Benim okuduğum lisede;
    -Telefon melefon,
    -MP3 MP4
    -Laptop maptop
    serbestti. Ayrıca ayakkabılar da serbestti.

ve Anadolu Lisesiydi.

Bu yaşadığın saçmalıktan başka bir şey değil. Git şikayet et.
  • git veline söyle bunları alsın telefonunu. 50tl olayında ciddisen allah ıslah etsin onları... zaten standartların çok üzerinde para alıyorlar...
  • rüşvet alıyo sizin müdür , döner sermayeyi kurmuş adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: necrovirus

quote:

Not:Benim gibi telefonu alınan birkaç arkadaşım 50tl karşılığı aldı telefonlarını

sizin müdür zeki çıkmış anlaşılan
    böyle bir hakkı yok
    sizden aldığı 50tl yi , siz gönüllü bagış yapışsınız gibi gösteriyordur
    başka türlü olabileceğini sanmıyorum açıkcası

İşin gerçek yanı bazı müdürler bağış makbuzu da kesmeyip neyse...

• quote:

Araba çiz diyonuz da 2 hafta önce birkaç dengesiz liseli öğretmenin arabasını çizdiler .Sonra bu arkdaşları ispiklediler fln önde sağlam bi dayak yediler (hadi bu sorun deil) sonra da okuldan atıldılar ciddiyim

arabasını çiz
  • Alabildin mi telefonu? Direttiler mi çok?
  • Keira- kullanıcısına yanıt
    Krdsm 8 yıl olmuş bence o bile unutmuştur neler olduğunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CITY OF DETROIT

Krdsm 8 yıl olmuş bence o bile unutmuştur neler olduğunu
    Ahahahahah hocam bu konuyu 2011 de okumuştum hatta başlığı görünce hatırladım hemen ve acaba noldu diye merak etmiştim baya bir

Konu sahibi reis noldu gel anlat bi ya yılların merakını gider bizde 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 22 Eylül 2019; 2:45:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben lisedeyken mudur kavga ayirmaya gelmisti arkadaslari ayirdik sonra 10 basamak yukarda olan ucan tekme atip digerini devirmisti.

Meslek liseleleri baya sakinlemis cocuklari yatistirip sakinlestirmisler birde para topluyorlar valla helal

Bizim siniftan 4 yil boyunca belli odemeleri yapan adam sayisi bile belliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.