Şimdi Ara

Yatay geçiş hakkında????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben simdi endüstri mühendisligi okusam 2. Sınıfta yatay olarak insaat mühendisligine geçebilirmiyim yaklasık olarak 2-3 ders farkı var geri kalan 1. Sınıfta aynı Nasıl yatay geciliyor normal kontejanamı ait ayrı bir kontejanmı acılıyor bilgi verirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yatay geçişler çok farklı olabiliyor.
    1. durum: aynı üniversitenin kendi içinde bölümler arası geçiş yapabiliyorsun
    2. durum başka bir üniversitenin aynı bölümüne yatay geçiş yapabiliyorsun
    3. durum başka bir üniversitenin başka bir bölümüne yerleştirme puanın yetiyorsa (merkezi yerleştirme puanı ile geçiş yapabiliyorsun.

vesaire vesaire işte. bir sürü geçiş var çapraz dikey yatayla 35 derece falan :)
  • Hocam aynı üniversitede yatay gecis yapsam baaka bir dala endüstriden insaata cünkü insaat 2017 de öğrenci alcaklarmıs ben bu sene endüatri girip 2. Sene insaata gecicem bu puanmı sıralamamı bakıyorlar

Yani bu sene 296 ya 140 k sıralamam var seneye girenler ilk öğrenci olcagi icin 280 le 130 k oldu diyelim girebiliyormuyum yoksa sıralamamı önemli olan?

Birde ek kontenjan acımıyormu yatay gecis icin yoksa kılavuzda olan kontejanlarla beraber mı yerlesiyorum ek birsey yok dimi

• Son soruma cevap yokmu ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.