Şimdi Ara

Yazarak mı tekrar yapıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tekrarlarınızı nasıl yapıyorsunuz, yazark mı?

• Tekrar yapmıyorum, atıyorum hafızaya beyin bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Tekrar yapmıyorum, atıyorum hafızaya beyin bedava.

Tekrar derken konu bitirmekten bahsediyorum hocam sırf okulda dershanede dinleyerek mi sürdürdün işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Tekrar yapmıyorum, atıyorum hafızaya beyin bedava.

Bunu demek için girmiştim
  • yazarak iyi ogrenirsin ama uzun surer bence yazacaksan da ozet seklinde olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MATRAXERCAN

Arkadaşlar tekrarlarınızı nasıl yapıyorsunuz, yazark mı?

Kesinlikle hayır. Gidip bir kitap almak çok daha mantıklı yazmak tamamen zaman kaybı bu sözeller için bile geçerli. Önceden yazarak çalışıyordum DERS ÇALIŞTIĞIMI SANIYORDUM halbuki öyle değil. Yazarken kafan derste sanıyorsun ama yorgun olduğundan derste olmuyor. AYRICA 1.5-2 SAATTE (KAYNAKTAN) ÇOK GÜZEL ANLAYACAĞIN KONUYU YAZIP 3-4 SAATTE ANCA ANLIYORSUN Kİ 1 SAATTE YAZDIĞINI TEKRAR EDİYORSUN ETTİ SANA 5 SAAT YAZARAK ÇALIŞMAYA KESİNLİKLE HAYIR!

• quote:

Orijinalden alıntı: sutlugahve

quote:

Kesinlikle hayır. Gidip bir kitap almak çok daha mantıklı yazmak tamamen zaman kaybı bu sözeller için bile geçerli. Önceden yazarak çalışıyordum DERS ÇALIŞTIĞIMI SANIYORDUM halbuki öyle değil. Yazarken kafan derste sanıyorsun ama yorgun olduğundan derste olmuyor. AYRICA 1.5-2 SAATTE (KAYNAKTAN) ÇOK GÜZEL ANLAYACAĞIN KONUYU YAZIP 3-4 SAATTE ANCA ANLIYORSUN Kİ 1 SAATTE YAZDIĞINI TEKRAR EDİYORSUN ETTİ SANA 5 SAAT YAZARAK ÇALIŞMAYA KESİNLİKLE HAYIR!

biyoloji dışında destekliyorum ama biyolojide hem yazarken zaten konunun çoğunu öğreniyorsun ve aklına takıldığı anda notlardan çok rahat bakabiliyorsun arada bir okuyarak konuyu da tekrar etmiş oluyorsun yani yarar üstüne yarar tabi hücre falan değil sistemler gibi ciddi ezber gerektirecek konular için söylüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PGAL

quote:

Orijinalden alıntı: sutlugahve

quote:

biyoloji dışında destekliyorum ama biyolojide hem yazarken zaten konunun çoğunu öğreniyorsun ve aklına takıldığı anda notlardan çok rahat bakabiliyorsun arada bir okuyarak konuyu da tekrar etmiş oluyorsun yani yarar üstüne yarar tabi hücre falan değil sistemler gibi ciddi ezber gerektirecek konular için söylüyorum

Sistemleri işlemediğimiz için bilmiyorum ama biyolojide de yazmaya karşıyım :) Tıp fakültesi mezunu bir hoca giriyor herkes 30 anca alırken ben sürekli çeşitli kaynaklardan çalıştığım için 85 falan alıyorum aslında 85 10.sınıf için az ama hoca tıp mezunu olunca öyle oluyor. Ama bence haklısın da çünkü sistemleri görmediğimiz halde zor olduğunu biliyorum.

• sözel için asla yazarak çalışmadım dilbilgisi hariç tabiki.matematikten kimyadan geometriden ve mat2den falan yazarak çalışıyorum.iyi oluyor benceee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.