Şimdi Ara

Yedek Subay Bilgisayar Sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Bilgisayar Subayı" olmak için yedek subaylara yapılan sınava girmiş olan arkadaş var mı? (ya da bir arkadaşı, akrabası girmiş olan)

Sınavda ne sorduklarını merak ediyorum da.. 100 soru oluyor; 20 network, 20 işletim sistemi, 10 VBasic, 10 C/C++, 10 Java... gibi birşeyler duydum. Ama merak ettiğim ne soruyorlar? Java ile kod mu yazdırıyorlar yoksa "long int kaç bittir" falan gibi temel ama ayrıntı şeyler mi?

Haa, bir de Cisco soruları falan oluyormuş network kısmında.. Doğru mudur?

Duyan veya bilgisi olan var mı?

• Bilgisayar subayı ne ya? İlk defa böyle bişi duydum. Sakın o muharebe(haberalma) subayı olmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Bilgisayar subayı ne ya? İlk defa böyle bişi duydum. Sakın o muharebe(haberalma) subayı olmasın.

muhabere olmasın o
  • www.asal.msb.gov.tr/sikcasorulan1.htm

SİTEDEN ALINTI:
    Askerliğini bilgisayar subayı olarak yapabilmek için hangi okul mezunu olmak gerekiyor? Şartları nelerdir?

Fakültelerin bilgisayar bölümünü bitirmiş veya bilgisayar mühendisliği alanında yüksek lisans ve doktora derecesine sahip olmak ve yapılan bilgisayar sınavında başarılı olmak.

----------------------------------------------------------------

Evet, var yani böyle birşey. Birkaç yıl önce çıkmış.
  • Bu konuyu birazcık hortlatalım bakalım ne çıkacak şu sıralar..?
  • oldu..bılgısayar muhendıslıgını basarı ıle bıtırıcem sonrada sabıt maaslı subay mı olacam
    quote:

Orijinalden alıntı: Alfonso

www.asal.msb.gov.tr/sikcasorulan1.htm

SİTEDEN ALINTI:
    Askerliğini bilgisayar subayı olarak yapabilmek için hangi okul mezunu olmak gerekiyor? Şartları nelerdir?

Fakültelerin bilgisayar bölümünü bitirmiş veya bilgisayar mühendisliği alanında yüksek lisans ve doktora derecesine sahip olmak ve yapılan bilgisayar sınavında başarılı olmak.

----------------------------------------------------------------

Evet, var yani böyle birşey. Birkaç yıl önce çıkmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.