Şimdi Ara

Yeğenimden İllallah Ettim Ekran Kartı Önerisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Siz iyi niyetlisiniz bir süre sonra yine kapar bilgisayarı. Çoluk çocuk yoksa biraz akrabalardan uzak yerde yaşayacaksınız. Yoksa çoluk çocuğa sahip akrabalar böyle kaktırıyor çocuklarını

Çocuğa ailesi bir bilgisayar alsın. Onlar uğraşsın bilgisayar kullanma süresi ile çocuklar artık sokaklarda değil. Ailesiyle de konuşun sonuçta bilgisayar başında olsada evde sürekli biri var rahatsız olduğunuzu söyleseniz anlarlar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 24 Mart 2017; 13:37:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence burada sorun bağımlılıktan ziyade senin bilgisayarını kullanması, sömürmesi. Ya şimdi bağımlılık diyorsunuz da 13 yaşındaki çocuğun girdiği TEOG denen sınav da afedersinzi normal IQ seviyesindeki her insanın gözü kapalı yapabileceği sorulardan oluşan bir sınav. Ben kendimden biliyorum (1995 doğumluyum), bizim zamanımızda ortaokulda SBS denen bir saçmalık vardı, 3 sene (6-7-8. sınıf) arka arkaya sınava giriyorduk. SBS'nin ilk yıllarıydı 2008-2009 falan... Ben o zamanlarda sizin yeğeniniz gibi sürekli bilgisayar oynuyordum, ee sonuç? İstanbul'da sağlam iyi bir liseye yerleştim. Yani ilkokul ve ortaokulda bir çocuğun sürekli ders çalışmasına gerek yok bırakın o yaşlarda oynasınlar lise ve üniversitede başlarını kaşıyacak vakitleri olmayacak. Bize deli gibi yok liseye geçince rahatlarsınız şimdi çalışın, şöyle çalışın böyle çalışın SBS çok önemli SBS şöyle böyle diye kafa ütülüyorlardı. Yok öyle bir şey ya, okul sınavları iyi olsun yeter, TEOG neymiş? Çocukları kandırıyorlar liseye geçiş artık bu ülkede çok kolay bir sistem. Bir çocuğun sosyal anlamda, oyun oynamak anlamında en aktif olacağı dönemler bu dönemler. Dışarıda kötü tiplerle tanışma ihtimalindense evde bilgisayar oynasın daha iyi. Tabi kendi bilgisayarıyla. Liseye geçince azalttırılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmms

Sisteme şayet bulursan geforce fx 5200 pci ex yada voodoo 3 3000 pci gibi kartlar takarsan onboardun açtığı oyunları bile açmaz. Görüntü verir sadece.

öyle deme hocam fx 5200'le monst wanted'da iyi yardırıyodum zamanında
  • Mouse a elektrikli tel tak. Gerisini biliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.