Şimdi Ara

Yemeksepeti’nde ayın son perşembesinde %50 MaxiPuan! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
7.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu maximum mobil üzerinden nasıl tüm dükkanlara erişeceğiz 1 2 yer gösteriyor belli belirsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukko

Bu maximum mobil üzerinden nasıl tüm dükkanlara erişeceğiz 1 2 yer gösteriyor belli belirsiz.
    Ben maximum mobilden sipariş verdim, sonra 35 TL alt limit oldugunu hatırlayıp iptal ederek yeni sipariş verdim. Mesaj vs gelmedi ama sorun çıkmaz herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joker indirimini yakalamak için yöntem var mı? Bayadır çıkmıyo bana hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu maximum mobil kadar geri zekalı uygulama yok sanırım. sipariş veriyorum. 3D sms şifre gelmiyor. zaten uygulamaya şifreyele giriyoz. ne 50 türlü sms di şifreydi milleti kanser ediyorsun
  • maximum mobil uygulamasından yemeksepeti siparişi verme yolu yok mu arkadaşlar? saçma sapan 1-2 yer çıkıyor
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    semtin popülerleri ve geçmiş siparişler çıkar.
    yemeksepeti internet sitesinden sık kullandığınız bir restorandan bi kere sipariş verirseniz o mobil'de geçmiş siparişlerimde çıkar, ondan sonra mobilden aynı restorandan sipariş verebiliyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

yemeksepetinden almak istediğim bi siparişin maximum mobildeki menülerde olması için ne yapabilirim ? sipariş verip iptal etsem maximummobilde geçmiş siparişlerde çıkar mı
    az önce yaptım olmadı. önceden oluyordu sanki
  • Hocam belki de 50 tane siparişim var ama sadece 2 tanesi görünüyor, ilginç çözemedim
  • Ben bir noktayı anlamadım. Sipariş illa maximum mobil üzerinden mi olacak? Yemeksepeti uygulaması üzerinden maximum kart ile sipariş verdim puan kazanacak mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanya web'den verilecek siparişlerde de geçerli,
    Uygulama dan sipariş verme sebebiniz ay içi % 20 maxi puan ile kombolamak mı arkadaşlar ?
  • Akabey kullanıcısına yanıt
    evet hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

evet hocam
    anladım tşk ederim
  • Ben de denedim şimdi gelmedi ne hikmetse iki saat te geçti üzerinden aktarmadı hala

• %20 Maximum mobil yemeksepeti kampanyası ile birleşir mi?

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Ona katılım için ne yapmak lazım Maximum mobile

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Ona katılım için ne yapmak lazım Maximum mobile
    Katılıma gerek yok, sadece maksimum mobil üzerinden sipariş vermeniz lazım. (tabi seçenek çok az)

• quote:

Orijinalden alıntı: voldemort1923

Ben bir noktayı anlamadım. Sipariş illa maximum mobil üzerinden mi olacak? Yemeksepeti uygulaması üzerinden maximum kart ile sipariş verdim puan kazanacak mıyım?
    Maksimum uygulaması üzerinden katılım sagladiysaniz yemeksepeti üstünden alırsanız(35 TL üzerine) maksimum 20 TL olarak %50 alabilirsiniz.

• Siparişi geçtik ama maxipuan kazandınız diye SMS gelmedi başka arkadaşlarinda geçen sefer aynı olmuş puanları yatmış bekliyecez.

• Sipariş verdim sms gelmedi. Depremden dolayı sms gelmiyor olabilir

• Maxipuan her yerde kullanılıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.