Şimdi Ara

yeni astra mı yeni leon mu?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TripleSix

Fark var mı, varsa ne kadar var, Astra kullanmadım o yüzden bilemeyeceğim ama 7-9 bin YTL fark vermeye değecek kadar büyük bir fark mı önce onu düşün bence.

7-9 bin verecek kadar bir fark yok ayrica leonda esp stylance ta standart.

opelde paket olarak aliniyor.
  • bunları anladım dayanıklılık yönünden astra mı leon mu?? mesela 1997 model corsa war hala tık yok arabada bunu sattığımız zaman 8-9 sene idare edebilicek araba arıorum anladınız? Bu 2 araba arasından hangisi 8-9 sene iyi idare eder??
  • Motor olarak Leon'un eski teknoloji motoru oldukça fazla araçta var, artık kronik bir sorunu kalmış olacağını düşünmüyorum, uzun süre de idare eder. Yürüyen aksam vs vs de zaten hiç kalitesiz değil, uzun süre sorun çıkarmaz sanırım. Astra'nın da pek sorun çıkaracağını sanmıyorum, sonuçta 8-9 yıl bir arabanın ömrünü tamamlaması için hiç de uzun bir süre sayılmaz.

Sonuç olarak 0 km. aldığın bir araç, kötü davranmayıp iyi baktığın takdirde rahatlıkla 10 sene sana hizmet verir. Ha bazen şanssız araçalr denk gelebiliyor, her markada olur bunlar, buna kimse garanti veremez kesinlikle olmaz diye.

Bence dayanıklılık olarak pek de sorun etme derim.

------

Bu iki arabadan hangisi 8-9 sene iyi idare eder demişsin, onun tam cevabı hangisine iyi bakarsan olur. Aldığın araca iyi bak yeter

• valla seatı bilmiyorum ne kullandık ne kullanan bi tanıdığımız var
    ama 97 model astra var daha tık demedi
  • ben 2007-2008 model araba alıcam 97 model almıycamki neyse aradığım cewaplar yawaş yawaş gelio leon sorun çıkarır gibi gözükmüo mu??
  • demek istediğim opel öyle sorunlu bi araba değildir
    yardımcı olmaya çalışmıştım neyse boşver
  • kardeşim ben saa bişey demiorum yardımın içinde eyw ama sen beni yanlış anladın opel taam ii güzel ama full paketi çok pahalı taam full olsun ama ölü olsun demiorum ama şu sıralar kesin alıcağım için araştırıorum dayanıklı deilse nie alaimki opel dayanıklılığını gördüm ama leonda dayanıklıysa set parası cebimde kalmasın mı??
  • yahu astra leonu döver

bence karşılaştırman hata
  • Leon çok karizmatik İç mekan biraz daha gösterişli olsa fena olmazdı ama sonuçta kusursız güzel olmaz

VW AG den alabileceğim tek modeldir.. Kesinlikle tek geçerim Astraya karşı
  • akşehirde modifiyeli bir leon var

gerçekten acayip karizma var adam 18 inç falan almış indirmiş iyice arabayı yani tüm herşeyi yapmış çift eksoz da takmış bide böğürtüyor ama araba ne kadar bağırdığı halde pek gitmiyor gibi geliyor bir ara bir arkadaşımda demişti o kadar basıyoda bi de gitse iyi olacak diye yani pek performans yok gibi geliyor bana
  • astra yı geç.
    o paralara ya golf al.
    daha ucuz olsun diyorsan leon da güzel araba.
  • bence o kadar fark vermeye gerek yok al leonu kullanmaya başla derim yakında makyaj yermi bilmiyrum seatçılr bi söylesin
  • makyajdan kastın??
  • Leon daha makyaj yemez , yeni kasa gelmeye yakın ufak tefek şeyler belki olabilir ama kasası daha yeni:) Zaten makyajlanacak yeri yok gibi SAdece ic dizaynı kötü.

a3 un butun opsiyonları Leonda standart olarak var :) O fiyata gercekten alınabilecek en guzel arabalardan.
  • peki astra gibi tonlarca modeli çıkar mı??Yani bi yeni astra war bidaha yeni astra çıktı tek fark farları we içinde 2 tane düğme fln!!
  • İşte arkadaşın makyajdan kastı o :)

Sanmıyorum makyajlanacagını ama Seatı takip eden arkadaşlara sormak lazım.Kasa daha yeni sayılır.
  • Biliyorsunuz çoğu markalar araçlarının pazarlamadaki ömrünü 5ila 7 yıl olarak belirlerler..seat ve vw de ise bu ömür 7 sene gibi bir süreye yayılmış vaziyettedir..Leon'un kasa değiştirmesi gibi bir düşünce henüz yok..yani tarihi bile belli değil ki,seat 7 yıl aynı kasayı kullanacak diye duydum..5-6. yılda hafif bir makyaj geçirebilir...yani bu süre tahmini olarak 2010-2011'e falan denk geliyor..ama leon'un daha yeni bir araç olduğu düşünülürse gönül rahatlığıyla alabilirsin..Çünkü leon'un zaten futuristik bir şekli var..
  • leon bence çok sexi duruyor
  • Benim tercihimde Leon olurdu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CX2

Biliyorsunuz çoğu markalar araçlarının pazarlamadaki ömrünü 5ila 7 yıl olarak belirlerler..seat ve vw de ise bu ömür 7 sene gibi bir süreye yayılmış vaziyettedir..Leon'un kasa değiştirmesi gibi bir düşünce henüz yok..yani tarihi bile belli değil ki,seat 7 yıl aynı kasayı kullanacak diye duydum..5-6. yılda hafif bir makyaj geçirebilir...yani bu süre tahmini olarak 2010-2011'e falan denk geliyor..ama leon'un daha yeni bir araç olduğu düşünülürse gönül rahatlığıyla alabilirsin..Çünkü leon'un zaten futuristik bir şekli var..

cnm benim kelimelere bak futuristik falan leon kopeğin olsun senin alcaz soz 330xd den artan parayla

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.