Şimdi Ara

(YENİ) Cepsel Üretiler - II. Parti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz günlerde ilkini gerçekleştirdiğim I. Parti Cepsel Üreti sunumu sayesinde sizlerden birçok geribildirim aldım. Bu beni gerçekten mutlu etti, en başta bunu belirtmek isterim. Pozitif yönde olanlar haliyle daha fazla mutlu etti:)

Şimdi sizlere II. Parti Cepsel Üretilerimi sunuyorum. Gecenin köründe hazırladığım ve montajladığım bu üretilerden birinin şöyle bir özelliği var; malum önümüz ramazan: ramazana özel bir melodimiz olsun değil mi:o) dinleyin bakalım beğenecek misiniz...

Diğer üretimiz ise adını Rumba koyduğum bir çalışma. Acid adlı bir programın loop'larından biriyle, tek bir sample'ın birleşiminden oluşan bence kullanılası bir melodi:)

Umarım bunları da beğenirsiniz. Beğendiğiniz üretilerimi telefonunuza yüklemeye ve bunları diğer arkadaşlarınızla paylaşmaya lütfen çekinmeyin! Ama sizden ufak ricam, şayet beğenirseniz ya da sinir olursanız, benden bir reply'ı esirgemeyin:)

Şimdiden teşekkürler!

Soner CAN
    SCARYGUY

Google Talk: soner2@gmail.com
    MSN : intersoner@hotmail.com

İşte Adı Geçen Üretiler:

Telefon Çalıyor - Ramazan Özel

Mesaj Geldi - Rumba (Sözlü)

Mesaj Geldi - Rumba (Enstrümental) (!HİT)

Arşiv:

I. Partiye Ulaşmak için TIKLAYIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaryguy -- 24 Eylül 2005, 16:34:37 >

• Ayıp ediyosunuz ama.. İndiriyosunuz indiriiyosunuz ama hiç reply atmıyosunuz... Önceki parti toplam 70 defa indirildi ama 10 tanecik reply vardı... Bundaysa hiç yok.
  • şimdi dinleyecem çok sağol...

dinledikten sonra yazarım yorumumu

EDİT: baba bunlar muhteşem ötesi bayıldım bunlara...
    arkadaştan kızılötesi alatini alacağım günü iple çekiyorum...
    valla çok teşekkürler...
    özellikle ilk (sözsüz) olan çok harika ötesi...
    EDİT2: pardon ilk olan değil son olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResT_In_PeaCe -- 24 Eylül 2005, 18:51:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: scaryguy

Ayıp ediyosunuz ama.. İndiriyosunuz indiriiyosunuz ama hiç reply atmıyosunuz... Önceki parti toplam 70 defa indirildi ama 10 tanecik reply vardı... Bundaysa hiç yok.

reply nasıl atılıyo? Ben henüz yeniyimde
  • ResT_In_PeaCe teşekkür ederim:)

melihgul zaten yaptığın şeye reply deniyo:) Bir de yorum gibi birşeyler yazsaydın daha hoş olurdu tabi yine de teşekkürler eheh.
  • quote:

Orjinalden alıntı: scaryguy

ResT_In_PeaCe teşekkür ederim:)

melihgul zaten yaptığın şeye reply deniyo:) Bir de yorum gibi birşeyler yazsaydın daha hoş olurdu tabi yine de teşekkürler eheh.

aaa sağol bende bir butona falan basılıyo sanıyodum, Melodiler çok güzel olmuş eline sağlık teşekkür ederim
  • Teşekkür ederim arkadaşlar:) Ama bunları kendiniz indirip kullanırsanız sadece olmaaaaaz naapıcaaaz arkadaşlarımızla paylaşıcaaaz önemli olan da bu zaten değil mii:)
  • olumsuz eleştirebiliriz dimi?kardeş kızma ama benim pek hoşuma gitmedi yukarıdakiler...
  • ilki güzel olmuş diğerleri biraz sinir edici emeğine sağlık teşekkürler...
  • Olumlu ya da olumsuz her şekilde eleştirebilirsiniz arkadaşlar, tabii ki saygı sınrıları çerçevesinde

II. Partidekilerden hoşlananlara I. Partidekilere de göz atmalarını öneririm
    (Yukarıdaki ilk girişin hemen altında Arşiv yazıyor,orada linki mevcut)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.