Şimdi Ara

yeni char mı açmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler..

kafam o kadar karıştı ki..herkes bişiler söylüyo okçu hakkında...

lvl 19 charım var..mastery lvller cold 16, force 12,pacheonda lvl 16 da..garment giyiyorum..

ya ben bu charla devam etmelimiyim? okçu gitmek istiyorum ama çokmu ezik kalırım?

lütfen yardım...ben hala bu oyunu çözemedim ya acaip canım sıkıldı..

• Kardeş int mi gidiyorsun str mi yazmamışsın ama hangi char ı seviyorsan onunla oyna. Foruma sorarsan sana kesin full int sword aç derler. Burada moda da:) Ayrıca elindeki char iyi bir destek elemanı olur. Bu charın kötü yanı defans olarak çok zayıf olması. Yani 1 e 1 kapışmalarda levelindeki diğer charlar yatırır seni. Ama grup veya guild olarak bir kervan yaptığınızda herkesin ilk tercihi sen olursun. Ayrıca elindeki char oyunun en hızlı level kasan charıdır. Kas levelini, oyna oyununu, zevkini çıkar. Zaten ne için oynuyoruz. Ama çok yatan char bana gelmez ve illa da okçu dersen full str fire okçu aç. Yanında da force git. Tadından yenmez. Zaten ciddi bir destek elemanı açığı var serverlerde. 50+ üstüne res atacak, harmony therapy açıp ortama huzur verecek, heal basacak adam bulunmuyor. Str okçu da iyi bir chardır. Zaten levelin düşük. Birşey kaybetmezsin yeni char açarak. Ama şart da değil. İnt okçu için de şu linke bir bak.
    http://forum.donanimhaber.com/m_6866416/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 19 Haziran 2006; 18:57:36 >

• hacı çok teşekkürler...
    evet benim charım full int.. cold ve light ve force skillerine veriyorum...garment giyiyorum ama protector giymem gerekiyormuş demekki hemen değiştiriyorum.. :))

aslında benim int hastalığım ko daki paper mage imden geliyor sanırım vazgeçemiyom napim ::))

bu arada bugün lvl 20 oluyorum beni alacak guild varmıdır ki :) (greece)

tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyga -- 19 Haziran 2006; 19:54:25 >
  • hızlı lwl atlıyosan garment giy

job yaparken garment "NUMBER ONE"
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.