Şimdi Ara

Yeni Fiat Viaggio Türkiye'ye Geliyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cem1907

Fiat gurubu neden bütün arabalarını getirmezki yeni palio albea daha başka modellerini getirse çeşit artar insanlar bütcelerine uygun arabaları alırlar

Lancia Delta'dan sonra bencede getirmemesi normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Viaggio, ilk dünya lansmanı yapıldığında heyecan verici bir tasarıma sahipti. Ama üstünden bir kaç yıl geçti, tasarım eskidikten sonra ülkemize geldi. Hele hele Dodge Dart'taki arka farlarla gelmezse hiç gelmesin daha iyi..

Yeni Fiat Viaggio Türkiye'ye Geliyor.

Gerçekten farlar çok güzel duruyor.Umarım ülkemizdede bu şekilde görürüz ...

• Hani tofaş çıkıyordu ,ayrica berbat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olanar kullanıcısına yanıt
    lancia biraz lüx kacıyor fiat markasına göre palio albea siena gibi uygun araçları getirseler fena olmazdı heralde kar payı yönünden getirmiyorlar
  • Tasarım harika. Arkadaşın teki passat killer yazmıs ona cok guldum.

Linea'nın fiyatında satılırsa ilk alıcısı olabilirim. Bu İtalyanlar işi biliyor yahu
  • Direksiyondaki fiat ambleminin yerlesiminde bir sorun mu var? Sanki daha yukarida olsa goruntu duzelecek gibi geldi bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aracın gelişi 2015 Yılı Sonunu bulacak .... Öncelik HB modelde ...... Bu yılın 2.yarısına kalmadan TOFAŞ tarafından HB model C sınıfı bir araç gelecek. Sonra Sedan versiyonu gelicek. 2016 başından itibaren de Station versiyonu olucak. Bunların tamamı Tofaş tarafından yapılıcak. Şu anda HB ve Sedan araçların Test ve Öncelik aşamaları yapılmakta...... .. :D
  • Dizel otomatik şart

• Youtubeye bakin bu arac bazi ulkelerde Tempra olarak satiliyor yeni tempra oldugna gore C segmenti bi aractir.Benzinlisini 43bin civari satilirsa tutacaktr 1.6 dizelide 60 bin civari olur..

• Fiattan beklemedigim tasarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jetta gibi takozu beğenipte bu aracın dış tasarımına çirkin diyenlere bir tarafımla gülüyorum ayrıca fiat tasarım yapmayı bilmiyor diyen hödüklerde forumu doldurmuş tabi marea yı , stilo yu bravo yu punto yu renault yaptı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: olanar

Arkadaşlar babam fiatta çalışıyor.Bugün geldi yeni araba çıkarıcaklarını söyledi.Ne arabası dediğimde Fiat Viaggio dedi.Parça üretimine başlanmış yakın zamanda da seri üretime geçileceğini söylüyor.Aracın fotoğraflarını attım yorumlarınızı bekliyorum.Türkiye
    'de fiyatı 45.000-50.000 olacağını söyledi 1.4 120 ve 150 BG'lik seçenekleri olacağını biliyorum şuan.Yorumlarınızı bekliyorum.

Aracın Fotoğrafları:

Babanız yanılmış..

Yıl sonunda gelecek yeni nesil Linea'nın Viaggio ile bir ilgisi yok. En fazla, aynı tasarım merkezinden çıktığı için çizgilerinde benzerlikler olur, o kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Integrale -- 23 Şubat 2015; 12:20:39 >
  • Mercedes Bmw Jaguar kullanan tayfa bu aracı beğenmez Şahsi fikrim güzel araç olmuş yollara renk katar gözle gelmesini beklyorum.
  • 45.000 civarı olursa çok satar ama o fiyata vereceklerini sanmam. LPG çıkışlı olursa tadından yenmez. Bir de fotoğrafları görünce aklıma ilk önce "neden start-stop yok" sorusu geldi.
  • Piyasaya çıkış fiyatı bence en az 60bin,rakipte corolla,jetta, özellikle acayip benzeyen focus tarzı araçlar olacaktır gibi geliyor bana. NCAP videosunu izleyene kadar araçla ilgili olumlu düşüncelere sahiptim ancak bunu alacağıma lada vestayı beklerim daha iyi.
  • Günaydın

•  Yeni Fiat Viaggio Türkiye'ye Geliyor.

Dün Bursada denk geldi. Arka stopları Dodge gibi değil ama ön ızgarası ben Dodge'um diye bağırıyor

• Kamuflajlı dolanan arabaların ön ızgarası dodge durango nun ta kendisi......arka stoplarda viaggio sanki......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtrax -- 12 Mayıs 2015; 14:44:38 >

• Şu kamuflajlar bi kalksin surat ifadenizi merak ediyorum Dodge diyorlar ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 12 Mayıs 2015; 15:40:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

linea fiyatından çıkarsa ülke karışır

Millet vw kuyruğunu bırakır buna geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.