Şimdi Ara

Yeni kasa yaptırıyorum bakarmısnız..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kasa yaptırıyorum bu sıstem nasıl.. lütfen goruslerınızı paylasırsanız cok guzel olur.. Butcem 2000 tl ..

Akıllı PC Toplama Sihirbazı
    Kasa
    1 x Aerocool Strike X GT Devil Red Mid Tower ATX Kasa 147,55 TL+KDV
    Güç Kaynağı
    1 x Aerocool Strike X 500W 80+ Plus Bronz Güç Kaynağı 120,72 TL+KDV
    İşlemci
    1 x AMD Phenom II X4 965 Black Edition AM3 8MB 3.4GHz Dört Çekirdekli İşlemci 208,85 TL+KDV
    İşlemci Soğutucu
    1 x Akasa Venom AMD/Intel LGA 775/1156/1155/1366/2011 İşlemci Soğutucusu 91,79 TL+KDV
    Anakart
    1 x Asus M5A97 AMD 970 AM3+ DDR3 SATA3 USB3 ATX Anakart 210,24 TL+KDV
    Bellek
    1 x Team Xtreem Dark 8GB DDR3 1600Mhz CL9 Dual Kit (2x4GB) 101,56 TL+KDV
    Ekran Kartı
    1 x Powercolor ATI HD7850 PCS+ 2GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı (AX7850 2GBD5-2DHPP) 504,90 TL+KDV
    HDD
    1 x Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 64 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (ST1000DM003) 190,86 TL+KDV
    Monitör
    1 x Philips 227E3LHSU 21,5" Wide Screen 5ms Full HD Led Monitör 325,76 TL+KDV

Toplam :1956 (kdv+kargo dahıl) axsses 8 taksıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishwarzone -- 15 Eylül 2012; 13:00:35 >

• Kasayı aşağıdaki ile değiştirin;

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/aerocool-sixth-element-mid-tower-siyah-kasa.html

İşlemci için de 12cm'lik fana sahip soğutuculardan bakın, stok fanı çok sesli çalışır, bunun dışında sistem gayet iyi.
  • sogutucuyu unuttum eklıyrorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishwarzone

Arkadaslar kasa yaptırıyorum bu sıstem nasıl.. lütfen goruslerınızı paylasırsanız cok guzel olur.. Butcem 2000 tl ..

Akıllı PC Toplama Sihirbazı
    Kasa
    1 x Aerocool Strike X GT Devil Red Mid Tower ATX Kasa 147,55 TL+KDV
    Güç Kaynağı
    1 x Aerocool Strike X 500W 80+ Plus Bronz Güç Kaynağı 120,72 TL+KDV
    İşlemci
    1 x AMD Phenom II X4 965 Black Edition AM3 8MB 3.4GHz Dört Çekirdekli İşlemci 208,85 TL+KDV
    Anakart
    1 x Asus M5A97 AMD 970 AM3+ DDR3 SATA3 USB3 ATX Anakart 210,24 TL+KDV
    Bellek
    1 x Team Xtreem Dark 8GB DDR3 1600Mhz CL9 Dual Kit (2x4GB) 101,56 TL+KDV
    Ekran Kartı
    1 x Powercolor ATI HD7850 PCS+ 2GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı (AX7850 2GBD5-2DHPP) 504,90 TL+KDV
    HDD
    1 x Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 64 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (ST1000DM003) 190,86 TL+KDV
    Monitör
    1 x Philips 227E3LHSU 21,5" Wide Screen 5ms Full HD Led Monitör 325,76 TL+KDV

Toplam :1865 (kdv+kargo dahıl) axsses 8 taksıt

O güç kaynağı yerine

http://www.vatanbilgisayar.com/G%C3%BC%C3%A7%20Kayna%C4%9F%C4%B1/thermaltake-w0355re-litepower-600w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=47675

bunu alırsanız hem daha iyi olur.

• @Shelton1392

Litepower serileri düşük segment ve kalitesiz bir ürünlerdir.
  • Güç kaynağını 650W+ almanı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anakarti monitoru daha ucuza bulabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Kasayı aşağıdaki ile değiştirin;

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/aerocool-sixth-element-mid-tower-siyah-kasa.html

İşlemci için de 12cm'lik fana sahip soğutuculardan bakın, stok fanı çok sesli çalışır, bunun dışında sistem gayet iyi.

hocam ıstedıgınız gıbı sogutucuyu 12 cm akasa aldım yorumlar olumlu bu sogutucu ıcın. fakat onerdıgınız kasa tasarım olarak hosuma gıtmedı. bu kasa
    olsa olmaz mı hocam bu kasayı cok begendım cunku
    Bır de ılerde oc yapabılırım alacagım bu powerla sıkıntı olmaz degıl mı guc yeterlı gelır zannımca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishwarzone -- 15 Eylül 2012; 13:04:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WeaSZoneRGrafitY

anakarti monitoru daha ucuza bulabilirsin

ana kartın usb 3.0 destegı var ve oc ozellği var bu fıyattan asagısında bu ozellıkler yok.. monıtore gelırse bu ozllıklerde monıtoru en ucuz bu sıte verıyor ıddııa edıyrum ucuzunu bulun ordan alayım haydı.. ucuzuna kalırsa bende bılıyrum 220 tl ye 21 ınc monıtor almayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishwarzone -- 15 Eylül 2012; 13:08:50 >
  • Kasayı şimdi kontrol ettim, ben diğer modeli ile karıştırdım seçtiğin kasa aynen kalsın
  • quote:

quote:

ana kartın usb 3.0 destegı var ve oc ozellği var bu fıyattan asagısında bu ozellıkler yok.. monıtore gelırse bu ozllıklerde monıtoru en ucuz bu sıte verıyor ıddııa edıyrum ucuzunu bulun ordan alayım haydı..

kardes pardon usb 3.0 i gormedim

• quote:

quote:

quote:

ana kartın usb 3.0 destegı var ve oc ozellği var bu fıyattan asagısında bu ozellıkler yok.. monıtore gelırse bu ozllıklerde monıtoru en ucuz bu sıte verıyor ıddııa edıyrum ucuzunu bulun ordan alayım haydı..

önemlı degıl dostum

• quote:

quote:

quote:

quote:

önemlı degıl dostum

• quote:

@Shelton1392

Litepower serileri düşük segment ve kalitesiz bir ürünlerdir.

Kullanmadığım için bilmiyorum.Ama psu hakkındaki yorumlara göre herkes memnun olduğu için arkadaşa önerdim.Eğer kalitesiz bir mal ise hiç değmez.
  • quote:

Kasayı şimdi kontrol ettim, ben diğer modeli ile karıştırdım seçtiğin kasa aynen kalsın

hocam bugun alacam bu sıstemı. son bır soru. bu işlemcı 7850 ıle darbogaz yapar mı? ıkıncısı oc yapabılrım ılerde power yeterlı olur mu?
  • iyi sistem güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonze

iyi sistem güle güle kullanın.

daha ıyısı senın olsun kardesım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.